Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bira süt yapar diyorlar doğru mu bu ?
Kızlar ben emziriyorum ve biranın süt yaptığını duydum.Pek mantıklı gelmedi sonuçta alkol yani.Emziren kadın alkol alırmı hiç ? Bu bilginin doğruluk payı var mı ?

deyy çocuğu sarhoşmu etceksiniz :D:D haramdır biraaa süt yapsa ne oalcak haram sonuçta ama ben hiçççç duymadımmmm ince bulgur süt yapar bol bol yee :D:D

evet canım yapar çünkü içerisinde arpa suyu var ama alkolsüz olan biralar varya onlardan içilirse daha iyi olur hem dinen hemde bedenen seni sarhoş yapmak istemeyiz...

Arkadaşım içmene gerek yok.Süt yapacak onca besin varken bira içmek çok manasız..Bebeğinizi sık emzirin+süt yapan besinleri +bol sıvı tüketin

tövbe yarabbim daha neler duyacağız:abo: bira içip çocuğu emzirceğime mamalarla beslerim daha iyi.doğru olabilir ama hem sağlık için hem dinen çok sakıncalı uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bebeki sarhoş edersiniz valla

Evet süt yapar arpa suyundan dolayı ama alkolsüz olanı içebilirsiniz oda malt içecekleridir marketlerde ve internette bebek ve anne ürünü satan yerlerde bulabilirsiniz ben bizzat içtim ve kesinlikle süt yaptığını söyleyebilirim tekrar belirtmek istiyorum ki maltana içeceğinin içinde hiçbir şekilde alkol yok yani sıfır alkol.

herşeyin peşinden koşa koşa başımıza bi iş gelcek :) şunu yaparsan çocuğun olur hadi yapalım :D çocuk olduktan sonrada yavrucum doysun yeterki bi bira içim die die alkolik yapacaklar bizi :D

Kızlar sırf süt olsun diye bira içilmesine gerek yok bira içindeki arpa suyundan dolayı süt yapıyor maltana içeceğide arpa suyundan yapılıyor ve biradan tek farkı biranın içinde alkol var malt içeceğin ise alkol sıfır tamamen alkolsüz ve çok güzel süt yapan bir içecek.:)

Geri