Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun !

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun !
Seyrediyor musunuz milmiyorum Bu masterChef yarışmasında psikopat halleri ile bir yarışmacı vardı. Ben deli gözüyle bakıyordum psikopat kılıklı adamın bugün Twitter adresinde bir video yayınlandı. Bu beyin özürlü kişi Eline aldığı bir papağanın boğazını sıkıyordu.

İnanılmaz sıkıntılı görüntüler olduğu için yayınlayamıyoruz ama kendisine Psikopat bir kişi olduğunu da söylemeden edemiyoruz. Bizi dava edebilir. Bu psikopatı artık birisi durdursun. Terbiyemin müsade etmediği bir çok cümle kurabilirim ama onuda yapmak istemiyorum.

Resmi Görmek İçin Tıklayınız
murat-ozdemimr-jpg.84260 Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun ! Melekler Mekanı Forum

Bu arada Twitter adresinden kendisi hakkında bir çok şikayette bulunulmuş. Sizlerin bu hususta ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Zulme dur diyemiyorsanız bari ses çıkartın kızlar ? Bu hususta ne diyorsunuz ! Yorum olarak siteye kayıt olmadan gönderim yapabilirsiniz. İnceleyerek yayınlarız hemen.

MELEKLER MEKANI

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayvanın o kadar canını yakmış ki elleri kanadığı halde hayvanın boğazını bırakmıyor. Dayanamadım içimden ettiğim bütün küfürleri de malesef ediyorum. BURADAKİ YOUTUBE videosunda daha rahat görebilir kendisine güzel dileklerinizi gıyaben gönderebilirsiniz.

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Lütfen ilgili haberi sosyal mecralarda paylaşalım va hayvanlara böyle bir zulümü yapmasının önüne geçelim. Yetkililer bunun önünü alsınlar adam normal değil işte ispatı hala ne bekliyorlar anlamış değilim !!!!

?

.........

Forum Okuru
Belliydi zaten psikopat olduğu. Şunun yaptığı caniliğe bakın papağanın boğazını sıkmak nedir ya, biri artık şunu durdursun...

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
milliyet gazetesinin yaptığı habere göre ilgili şahıs insan müsvettesi yakalanmış tabiki arbede de yaşanmış. Adamın manyak olduğu her halinden belli kızlar. Gözümüz aydın bırakılacaktır ama en azından yetkililerin yaptığı duruş güzel.

Sosyal medyada infial yaratan görüntüler üzerine çok sayıda kullanıcı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün hesabını etiketleyerek şikayette bulundu. Hayvan severler Murat Özdemir'e tepki için Beşiktaş'taki evine gitti. Bu sırada harekete geçen polis, Murat Özdemir'i evinde gözaltına alındı. Papağana da el konularak muhafaza altına alındı. Özdemir'in Beşiktaş asayiş Büro Amirliği'ndeki işlemleri sürerken sağlık kontrolü için Kağıthane Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde Murat Özdemir, eline aldığı bir papağana işkence yaparken görülüyor. Özdemir, eline aldığı papağanın boğazını sıkıyor. POLİS MERKEZİ'NE GİRERKEN 'ACUN' DİYE BAĞIRDI Sağlık kontrolünün ardından tekrar Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Özdemir, polis aracından indirildiği sırada 'Acun' diye bağırdı.
Resimleri Görmek İçin Tıklayarak Açınız
murat-ozdemir-skandal-video-sonrasi-gozalti-alindi-12960401-jpg.84261 Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun ! Melekler Mekanı Forum
murat-ozdemir-skandal-video-sonrasi-gozalti-alindi-12960403-jpg.84262 Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun ! Melekler Mekanı Forum
murat-ozdemir-skandal-video-sonrasi-gozalti-alindi-12960405-jpg.84263 Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun ! Melekler Mekanı Forum
murat-ozdemir-skandal-video-sonrasi-gozalti-alindi-12960407-jpg.84264 Birisi Bu Murat Özdemir'i durdursun ! Melekler Mekanı Forum

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
TARIM VE ORMAN BAKANI TWİTTER'DAN DUYURDU

Konu ile ilgili bir açıklama da Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den geldi. Resmi Twitter hesabından bir açıklama yapan Pakdemirli, bakanlık olarak suç duyurusunda bulunacaklarını söyleyerek, "Toplumda infial uyandıran ve vicdanlarımızı derinden sarsan videoyu üzüntüyle izledim. İlgili şahıs hakkında Bakanlık olarak suç duyurusunda bulunulması için talimat verdim. Ayrıca şiddet gören papağanın güvenli bir ortama alınması için de Bakanlık olarak girişimlere başladık" dedi.

ÖMÜR GEDİK VE HAYVANSEVERLER KARAKOLUN ÖNÜNE GELDİ

Murat Özdemir'in gözaltına alındığı Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği önüne hayvan severlerle birlikte sanatçı Ömür Gedik de geldi. Gedik, Özdemir için "Böyle bir insanın sokakta dolaşmaması geriyor" dedi. Gedik yaptığı açıklamada, "Böyle bir insanın sokakta dolaşması, çoluğunun çocuğunun kızının, eşinin yanına gitmesi de tehlikeli. İnsanla insanlar diyorlar ya hani, benim için şu anda şurada bulunan papağan çok değerli. Bunun gerçekten sokakta dolaşmaması lazım. Ayrıca işkence ettiği papağanın bacağı kırık, Papağan zaten birini gördüğü zaman bağırıyor. Artık nasıl bir işkence gördüyse? Yasaklı bir ırk zaten, evinde bile bulundurmaması lazım. Bir tane de kedisi olduğunu öğrendik. Kedisi de zaten sürekli kaçıyormuş. televizyon programında ünlü olması bile çok acı. Keşke bu insanlar televizyona çıkarılırken inceleme yapılsa. Kimleri ünlü yaptığımız ,kimlerin daha da ünlü olmak için hayvanlara veya insanlara eziyetler ettiğini düşünerek insanları televizyona çıkarsak. Umarım savcılık doğru karar verir ve dışarı çıkmaz. Yarın tekrar evine, kedisine, kızının yada eşinin yanına dönmez. Papağana büyük ihtimalle el konulacak. Bu olay bu raddeye getirilmemeliydi. Adamın akıl sağlığının yerinde olmadığı açıkça ortada. Ya bir hayvana yapacaktı. Ya bir çocuğa yapacaktı. Ya da bir kadına yapacaktı. Maalesef zaten hep hayvanlarla başlıyorlar. İnşallah adalet yerini bulur bu adam içeride cezasını çeker. İçeride verdiği ifadede, benim proteine ihtiyacım var. Getirin o kuşu kızartıp yiyeceğim diyormuş. Hala saçmalıyor" dedi.

kaynak

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
ACUN ILICALI'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Acun Ilıcalı, video sonrası kendi hesabından konuya dair Twitter ve Instagram hesapları üzerinden açıklama yaptı. Ilıcalı "Hayvanlara yapılan zulmü lanetliyorum, yüce yargının bu insan müsveddesi için gerekeni yapacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Master Chef yarışmasından önce yemekteyiz yarışmasına katılmıştı. Sergilediği davranışlarla yarışmacıları adete çileden çıkardı. Master chef yarışmasında da izledim . O kadar uyarı almasına rağmen davranışlarına bir türlü çeki düzen vermedi. Garip biri .. İlgili videoyu izledim ne desem az kalır ...

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
Videoyu başka bir sitede izledim orada acun babamı diyeceksin diyor ne diyor anlayamadım . Alkolün etkisi ile hayvana işkence etmiş . Allah ıslah etsin... Serbest bırakılmıştı tekrar göz altına alınmış bakalım nasıl bir ceza alacak.

NilayG

NilayG

Üye
Üye
Hasta ve psikopat... Her haereketi böyle bunun. Ben ciddi ade psikopat olduğunu sanmıyorum. Cidden adının sürekli medyada geçmesini istediği için, ün kazanmaya çalışan olduğu için böyle... Bence hiç değer vermemek lazım, ben facebook u açınca gördüm. Okumadım bile. (Bu hayvana üzülmedim manasına gelmiyor, yanlış anlaşılmasın, demek istediğim cezasını çeksin ama bu tipler neden ülkemizde iki satırlık değeri olmadığı halde böyle gündem oluyor onu sevmiyorum işte)