ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Sevgilimle arkadan iliskiye girdik ben o zaman adetimin son gunundeydim. Sevgilim arkadan cok az bosaldigini soyledi ama ben ön kismimi korumaya calistm pecete vs gibi degse bile cok az hamile kalma ihtimalim varmi smdide migde agrisi cekiyorm ara ara lutfen acil cevap vrin

Ayip ayip bide utanmadan yaziosun igrencliklerini ananiza babaniza yazik allah islah etsin :mad:

ACIL OKUYUN LUTFEN !!
Ben erkek arkadasimla 11 nisanda iliskiye girdim beni bozdu fakat neyle yaptigini gormedim adetime 14 gun vardi. Adetimi olmadan dort gun once cok az kan geldi bu cok azdi ara sira geldi ve bitti. Sonra Karnım sisti daha sonra idarimi beklettim dibe coktu veya köpurdu. Bunlar belirtilerimi ? Hamile olmak istemiyorum napmaliyim gizlice ? Dusuk haplari satiliyormu ?birde hamile olabilirmiyim ? Karnima yumruk vursam yada majezik,aspirin falan icsem dusermi birde elle hamilelik ne kadar dogru nasil anlasikir ?

13 aralıkta adet oldum 18 aralıkta ilişik yasadık esımle içime bosaldı ertesi gün aksam ertesi gün hapı içtim.20 aralık sabahı tekrar ılıskı yasadık ıcıme bosalma oldu ve 2 gun sonra kahverengı akıntı ve az kanama oldu sol kasıgımda batma oluyor hamıle olma ıhtımalı varmıdır?

Merhaba arkadaşlar. Benim adetim 16 17sinde başladı 5 6 gun suruyo 31.01.2016 da yumurtala ma tarihimdi iliskiye girdik.Allah herkese nasip eder ins
Burdaki bilgilendirmelere bakarak kendimi kontrol edicem ins hayirli haberlerle gelir herkes
Hayırlı Akşamlar

ya burdan yazanlar hiçmi allahtan korkunuz yok...arkadan girmişte bosalmışta...Ne kadar büyük günah olduğunu bilmiyormusunuz...Biraz araştırın derim..Büyük günahlar arasında....

Olabilir kendini kötü hissediyorsansana bir tavsiyem var agri kesici hap kulan varsa engeler olmasini bi aspirin hapı yada nuvalgin vs yani kulan tavsiye ederim

Geri