ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
slm editör bir sorum olacaktı acil cvp istiyorum mümkünse şimdiden tşkler..
ben ve kız arkadaşım 7 ocak 2013 te birlikte olduk sadece sürtüşme oldu ve arkadan yani ters ilişki ile iki kere birlikte olduk ve o günden 2-3 gün sonra sevgilimde mide bulantısı ve karın altında kasılmalar olmaya başladı. acaba kız arkadaşım hamile midir?
bu arada kız arkadaşımla bu tarihten önceki ilişkimiz 1 ocakta olmuştu ve adet hastalığı yeni bitmişti yine arkadan ilişki yaşamıştık önden ise yine sürtüşme ile birbirimize zevk vermeye çalışıyorduk. ilişki esnasın da adeti bitmesine rağmen et parçacıkları gibi kanama oluştu.
cvp bekliyorum. tşkler.
sevgili okurum o kız hamile değil rahat ol naz yapii sana

Sevgilim ile bundan 4 gun önce ilişkiye girdik yani bugün 4. Gun Mide bulantılarının olduğunu söyledi 2 gun sonra da Normal olarak adet olması gerek Bu süre içerisinde Hamile kalma olasılığı varmıdır birde adeti yakın olduğu icin bir arkadaşı bu ay adet görüp diğer ay görmeme olasılığının olduğunu da söylemiş doğru mudur

Sevgilim ile bundan 4 gun önce ilişkiye girdik yani bugün 4. Gun Mide bulantılarının olduğunu söyledi 2 gun sonra da Normal olarak adet olması gerek Bu süre içerisinde Hamile kalma olasılığı varmıdır birde adeti yakın olduğu icin bir arkadaşı bu ay adet görüp diğer ay görmeme olasılığının olduğunu da söylemiş doğru mudur
Gebeliğin oluşması için kadının yumurtlaması gerekiyor normalde yumurtlama iki adet dönemi arasında olsada farklı zamanlarda da olabilir. Adete yakın gerçekleşebilir. Bu durumda şunu söyleyebiliriz her dönem gebe kalmak mümkündür. Korunmasız gerçekleşen her ilişki gebelik riski oluşturur. Yalnız ilişkiden 4 gün sonra gebelik belirtisi olmaz. Belirtiler gebeliğin 3- 4-5. haftasından itibaren başlar. Partneriniz adet gecikmesi yaşarsa gebelik testi yapsın.

Geri