ilişkiden sonraki günlerde kasık ağrısı hissedenler ve hamile olduğunu öğrenenler

Aynı dertten bende de War eşim boşaldı ve kasık ağrısı göğüs hassasiyeti bel ağrısı sanki karnım patli çak daha 2 3 gün oldu sizin fikirlerinizi öğrenmek istedim şimdiden tşkler ... :cheer2::cheer2:

İlişkiden sonra kasık ağrısının çeşitli nedenleri olabilmektedir. Rahim , yumurtalık ve tüplerde iltihaplanma, over kistleri, over kistlerinin burkulması , patlaması gibi.. Bu durum süreklilik arz ederse kadın doğum uzmanına görünmnenizde fayda var.

Merhaba,4 buçuk aylık evliyim ve hamile olmayı çok istiyorum.Korunuyorduk ama son zamanlarda iki kez korunmadık fakat adet oldum.Dün tam yumurtlama günümdü yine bir korunmasız ilişki gerçekleştirdik ve içime boşaldı bugün kasık ağrım var sizce hamile kalma şansım yüzde kaçtır?

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin ben gebelik düşünüyorum doktora gittim folbiol ve duphaston kullandım ve adetim 4 gündür geçiyor duphaston adeti de getiriyordu bildiğim kadarıyla ama afetlerin hep düzenlidir ve 4 gündür hala adet olmadım hamile olma olasılığım var mı test yapayım mı acaba :rolleyes: lütfen yorumlarınızi bekliyorum

Geri