Bitanem Sözleri <3

RefRa

Daimi Üye
Üye
Bitanem Sözleri <3
Bitanem benimmm seni öyle çok seviyorum ki... Benim için yaptıklarını asla unutamam. Benim için o kadar çok şey yaptın ki... Benim için aileni çok sevdiğin
memleketini bırakıp bana geldin... Sadece bana...​

1 ay kaldı 20 Hazirana 1 ay kaldı bitanemm. 2 yıl olucak dile kolay 2 yıl... Çok güzel şeyler yaşadık bu süreçte hem güldük hem ağladık, hem sevindik hem üzüldük, bazen yıprandık, kırdık kırıldık, çok zor günler geçirdik, günlerce göremedik birbirimizi, duyamadık sesimizi ama hiç bi zaman pes etmedik etmiycez...​

Yeri geldi ana oldun yeri geldi baba oldun bana, ailem oldun, sevdiğim oldun. Sen benim herşeyim oldun... Hiçbi zaman desteğini esirgemedin benden hep yanımda oldun. Yanında oldum...​

{Bu arada bi şey daha var :) Siteye üye olduğumu biliyodun ama istememiştin girmemi. İstemedin ama ben girdim sana yalan söyledim girmiyorum diye yapıcak bişeyim yoktu evde sıkıntıdan patlıyodum napiyim :) Ama zamanı gelince öğreniceksin ve eminim kızmiycaksın bana burdaki ortamın nasıl olduğunu öğrenince :kiss:}​

Benim için her şeyin önünde geliyosun bunu hiç bir zaman unutma bitanem​

SENİ ÇOOOOOOK SEVİYORUM :kiss:

Bebekin <3​

Allah'ım aşkınızı nazarlardan korusun nice yıllar beraber geçirin..... evet bencede buranın nasıl bı yer olduğunu bilse asla kızmaz.. malum sadece bizbizeyiz.. :)

Rabbim sevenleri tez zamanda kavustursun, aralarindaki muhabetti sevgiyi ve saygiyi artirsin.
Amin

refraaa nerelerdesin sen??? nasilsin bakalim tatlim.. masallah masallah nice 2 seneler geceririsiniz insallah canim...

Sağol ablacım calışıyorum onun için gündüzleri giremiyorum ancek fırsat bulabilirsem akşamları girebiliyorum. Sen nasıl ablam

hmm canim benim seni göremeyince merak ettim :D:D hmmm iyimis sevindim ne is yapiyon canim?? nasil gidiyo bakalim hersey yolundami??

Geri