Bıyık Nasıl Alınır?

Mucu'mm

Yeni Üye
Üye
Şu tüy aldırma yöntemleri her defasında canımı acıtıyor valla alışamadım gitti tenim nazik olduğundan dolayı bayağı kızarıklıklar oluşuyor hatta bıyık alınırken gözümden yaşlar geliyor inanın bana:)Bayan olmak zor iş zorrrrr
Haklısın gerçekten çok zorrr

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
saç kurutma makinesiyle soğuk ağda bantını ısıtınca gerçekten daha etkili sonuç alınıyor, bence deneyin. teşekkürler :)

B

berdi

Forum Okuru
bence soğuk ağda bantını güzelce elinde ısıt, yapıştır ama hızlıca çek. ben öyle yaptım ve en ufak tüyleri bile aldı. hızlıca çekmen lazım yoksa küçük tüyler kalıyor hep.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kızlar ilk önce soğuk ağda bantını güzelce ısıtın yapıştırın ve hızlı bir şekilde -hızlı olması çok önemli- çekin. ben az önce yaptım ve en küçük tüyleri bile aldı. önceleri pek beceremiyordum hep kalıyordu küçük küçük. gerçi tüy gibiler ama biraz koyu renk olunca rahatsızlık veriyorlar. unutmayın hızlıca çekin harika sonuç alıyorsunuz :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yA ben daha almadım yaşım 12 azıcık çıkmışlar bana öyle gözüküyor annem alma diyor sonra çok çıkar erkeklerde bana kezban diiyor :S:S:S:S

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Yardım

hangi ağda bandını önerirsiniz en iyisi hangisi ? birde bu işlemi uyguladıktan sonra kaç hafta sonra tekrar bıyıklarımız çıkar ? ? ?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben 13 yasındayim,ilk olarak cok salak bir sekılde dalga gecerler dıye olmayan bıyıklarımı burun kılı alıcıyla aldım ve bıyıklarım güclendı , annem kızdı tabı de sızce su eczanelerde satılan 5 seansta falan tuylerı yok eden kremlerden almalımıyım ? bu arada sir ağda iyidir , kullanıyorum da cok acıyor bi yardım etsenız

M

melek soyal

Forum Okuru
cımbız iyi bir yöntem kökünden alıyo hem kılları kalınlaştırmıyo ayrıca diyelim kalınlaştırdı tekrar al ince kılları almak daha çok acı verir zaten ben arada iple aldırıyorum kuaföre ama gidemediğim zamanlar cımbızla alıyorum mis gibi oluyor. ağda tavsiye etmem iz yapar ve ilerde buruşukluğa neden olur :)

E

Esra hafsa

Forum Okuru
Ya ben biyiklarimi 1 kez aldim ama ertesi gun hemen çıkmaya basladilar. Sonra cimbizla aldim kalinlastilar. Yani biyiklar hemen ertesi gun mu cikiyor lutfen yardm edin