Bıyık Nasıl Alınır?

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Bıyık Nasıl Alınır?
kadınlarda bıyık nasıl alınır bıyık nasıl alınır iple video iple alma

Ergenlik döneminden sonra dudak üstü bölgesinde beliren tüyleri farkettiğinizde nasıl hissetmiştiniz kızlar? Çok sinir bozucu değil mi? Bıyık almak için hepimizin bildiği klasik yöntemler var; ip,cımbız,ılık ağda gibi...Size yüzdeki tüyleri almak için pratik bir önerimiz var!

biyik-4780.jpg

Bıyık Nasıl Alınır?

Yeni nesil soğuk ağda bantları; bıyıkları az acı ve tahriş etmeden bir defa alabiliyor. (Denenmiştir).

Soğuk ağda bandını; ütü ya da saç kurutma makinesiyle iyice ısıtın. (Kullanma talimatında avcunuzun içinde ısıtmanız yeterli diyor ama inanmayın)

Soğuk ağda bandını önce bıyıklarınızın sağ tarafına yapıştırın.

Elinizle hafifçe bastırıp 30 saniye kadar bekleyin.

Tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ağda bandını hızla çekin.

Bıyıkların sol tarafı için de aynı işlemi yapın.

Ne kadar hızlı çekerseniz o kadar iyi sonuç alırsınız.

Bıyıklarınızı aldıktan sonra kızarıklığı önlemek için aloe vera içerikli bebe yağı ya da rahatlatıcı etkiye sahip lavanta yağı sürebilirsiniz.

Ben elimle ısıtıyorum.. Oluyor valla:D
Alma işlemi bittikten sonrada Karınca yumurtası yağı sürüyorum... Hem az çıkmasını hemde zayıf çıkmasını sağlıyor...

Bu arada çenenizde varsa kullanabilirsiniz. Bazı bayanlarda görüyorum.. iğrenç görünüyorr...

Şu tüy aldırma yöntemleri her defasında canımı acıtıyor valla alışamadım gitti tenim nazik olduğundan dolayı bayağı kızarıklıklar oluşuyor hatta bıyık alınırken gözümden yaşlar geliyor inanın bana:)Bayan olmak zor iş zorrrrr

Şu tüy aldırma yöntemleri her defasında canımı acıtıyor valla alışamadım gitti tenim nazik olduğundan dolayı bayağı kızarıklıklar oluşuyor hatta bıyık alınırken gözümden yaşlar geliyor inanın bana:)Bayan olmak zor iş zorrrrr

kesinlikle sana katılıyorum mavimm cokk zorrr bende cok aglıyorum yaaa...

cımbız tüyleri kalın çıkarır ip kıl dönmesi yapabilir en iisi ağda ama onu ütüyle falan ısıtmaya gerek yok yinede çok güzel yapılıp çekiyo

Geri