Bıyık Nasıl Alınır?

Bıyık almak basit bir iş kolayca alışılabilir burada yazan yöntemi de denedim teşekkürler güzel alınıyor ;)

saç kurutma makinesiyle soğuk ağda bantını ısıtınca gerçekten daha etkili sonuç alınıyor, bence deneyin. teşekkürler :)

bence soğuk ağda bantını güzelce elinde ısıt, yapıştır ama hızlıca çek. ben öyle yaptım ve en ufak tüyleri bile aldı. hızlıca çekmen lazım yoksa küçük tüyler kalıyor hep.

kızlar ilk önce soğuk ağda bantını güzelce ısıtın yapıştırın ve hızlı bir şekilde -hızlı olması çok önemli- çekin. ben az önce yaptım ve en küçük tüyleri bile aldı. önceleri pek beceremiyordum hep kalıyordu küçük küçük. gerçi tüy gibiler ama biraz koyu renk olunca rahatsızlık veriyorlar. unutmayın hızlıca çekin harika sonuç alıyorsunuz :)

yA ben daha almadım yaşım 12 azıcık çıkmışlar bana öyle gözüküyor annem alma diyor sonra çok çıkar erkeklerde bana kezban diiyor :S:S:S:S

Yardım

hangi ağda bandını önerirsiniz en iyisi hangisi ? birde bu işlemi uyguladıktan sonra kaç hafta sonra tekrar bıyıklarımız çıkar ? ? ?

Geri