Bizim bebişlerimiz

• Konbuyu başlatan BAŞAK.ece
tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
MaWiM' Alıntı:
tugce sanırım yazdıklarımı yanlış anladın melekler mekanı olarak orada belirttim dünyada tabiki var olmaz olurmu şu ana kadar forum ortamında ikiz doğum yapan ve bir kız bir erkek evlat sahibi benim olduğumu belirttim bundan sonrakiler elbette olacak ki inşallah da temennimiz bu şekilde umarım bu defa doğru anlaşılmışımdır:D:D

Amann saka yaptim yahu ben hahaha tabiki anladim elbette vardir :D:D ama bizim forumda yokkkk lütfen dünyadaki mawi gibi olan anneler bu size son cagrimizdir sizide forumumuza bekliyoruzz :D:D

N

NİLDAĞ

Forum Okuru
başakçım tablo çok güzel olmuş ama benim sat 18 mart değil 8 mart :D:D

SoNGüL.

SoNGüL.

Aktif Üye
Üye
başakk ben daha doktora gitmedim cinsiyeti belli değil kıss hahaha göstermedi kendini ya kız mı acaba diye tahmin etmiştik

B

BAŞAK.ece

Forum Okuru
NİLDAĞ' Alıntı:
başakçım tablo çok güzel olmuş ama benim sat 18 mart değil 8 mart :D:D
tamam değiştirdim :D

- - - Updated - - -

SonGülümben' Alıntı:
başakk ben daha doktora gitmedim cinsiyeti belli değil kıss hahaha göstermedi kendini ya kız mı acaba diye tahmin etmiştik
Düzelttim songül hanım :D

SEROŞ

SEROŞ

Hamiş Melek
kızlar ben nıye yokum lıstede. benım sat tarıhım 18 subat. tahmını dogum tarıhı 25 kasım allah kısmet ederse kızım olacak benıde ekleyın

B

BAŞAK.ece

Forum Okuru
SEROŞ' Alıntı:
kızlar ben nıye yokum lıstede. benım sat tarıhım 18 subat. tahmını dogum tarıhı 25 kasım allah kısmet ederse kızım olacak benıde ekleyın
ekledim senide :)

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
SonGülümben' Alıntı:
tşk ederim... 16 haftalık erken mi ? bazı arkadaşlar 15 haftada yada önce öğrendiler hahaha

Aslinda cok erken degil ama coguda ögrenemiyor iyi ögrenmissin sen yani :D:D

- - - Updated - - -

sevcoş' Alıntı:
keşke bende şimdiki aylarda doğursaydım :hıms::hıms:
Nedenki?Yazin dogurmak daha mi iyi sicaklar cekilmiyor vallahi hamilelikte off sisiyosun hep

B

BAŞAK.ece

Forum Okuru
tuqqce' Alıntı:

Aslinda cok erken degil ama coguda ögrenemiyor iyi ögrenmissin sen yani :D:D

- - - Updated - - -

Nedenki?Yazin dogurmak daha mi iyi sicaklar cekilmiyor vallahi hamilelikte off sisiyosun hep
şişecen tabi tuğçe mecburr hahaha

L

*Lena*

Üye
Üye
Bizim prenses doğum kanalına girmiş gelme ihtimal %65 miş :) bekliyoruz :hıms:

tuqqce

tuqqce

Daimi Üye
Üye
*Lena*' Alıntı:
Bizim prenses doğum kanalına girmiş gelme ihtimal %65 miş :) bekliyoruz :hıms:
Lenacim banada doktorum 2 hafta önce aynisini söyledi heran dogurabilirsin dedi dediklerine bakma hani doguramadim ben daha :D:D

L

*Lena*

Üye
Üye
tuqqce' Alıntı:
Lenacim banada doktorum 2 hafta önce aynisini söyledi heran dogurabilirsin dedi dediklerine bakma hani doguramadim ben daha :D:D

hemen çıksın istiyorum kalbim pırr pırr uykusuz gecelerde var :)