bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
M

mavi_kelebek

Forum Okuru
bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun
evet arkadaslarım yaz gelıyor :D:D e bıraz fıt olaım yazın ınce kıyafetlerden lop lop yağ fıskırmasıın yağ dıyorum kı onların acııl gıtmesı gerekıyor ben pazartesi diyete baslıycam aslında benle asye feyza arkadasımız baslıycaktık sıtede bı kaç ark katılmak ıstedı bız de yneı konu actık hep bırlıkte zayıflayalım bır bırlerımıze destek olalım ne yememız hakkında bılgı sahıbı olaılm ole degılmı titan ardmınım eylul arkadasıım da katılacaklarmıs :D:D hepınızı beklıyoruz beraber zayıflayalım ne yedıklerımızı gun ıcerısınde yazalım burun katılmak ısteyen yazsııın asagıya hahaha yaza çöp gibi olucaz

diyet-361.jpg

desteklerimle yanınızdayım mavi kelebem diyet yapmam için fazla kilom yok ama sizin yanınızdayım :)

ben ne yediğmi yazarsam sizde canaınız çeker 100 kilo olabilirsiniz :D

haklisin canim birlikten kuvvet dogar... Allah yardimciniz olsun insallah kolaylika istediginiz kadar kilo verebilirisniz... bol su icin ve bol meyve sebze yiyin.. onlar hem zayiflamanizda size yardimci olur hemde size enerji verir.. Aksamlari protein agirlikli yemeniz tavsiye ederim.. Gece vucudun yag deposundan harcamasini saglar...
Ve asla ac kalmayin .. Ac kalirsaniz vucut her yediginizi depolar birdaha ac kalacagim diye... hadi kolay gelsin meleklerim :D

haklisin canim birlikten kuvvet dogar... Allah yardimciniz olsun insallah kolaylika istediginiz kadar kilo verebilirisniz... bol su icin ve bol meyve sebze yiyin.. onlar hem zayiflamanizda size yardimci olur hemde size enerji verir.. Aksamlari protein agirlikli yemeniz tavsiye ederim.. Gece vucudun yag deposundan harcamasini saglar...
Ve asla ac kalmayin .. Ac kalirsaniz vucut her yediginizi depolar birdaha ac kalacagim diye... hadi kolay gelsin meleklerim :D
güzel tabsıyeler dınlıyceem smıı saol kankııı :D:D

Geri