bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
gun gun yazarim canim ben diyetimle 9 kilo verdim doktora gittim o diyet yazdi sizinlede paylasirim hatta faydali olursa cokta sevinirim

beklerız febrı bıze de yzarsan sevınırız ben 9 kılo vermeyı dusunmuyorum sahsen 5 kılo gıtsın yete su an 66 kıloyum :D:D ama beklerım yıne saol yardımcı oldugun ıcın

maviiii deli garı ya veremessek valla vermem gereken çok kilo var ama benim metabolizmam çok yavaş op yüzden anca kaplumba hızıyla giderim tavşan hzıyla gidememhahahagenede gidecek bu kilolar azmin elinden hiç bişey kaçmazhahaha
pazartesi günü başlıyoruzzzz
neye başlıyoruzzzzzzzzzzzzzzzz
diyete rejime başlıyoruzzzzzzzzz
inşallah gidecekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

gğidecek verıcez umutsuz olma asıl ben yavas ılerelerım bırlıkte acelemız yok canıım :D:D

ayy mavım buralara yazmakla kılo verememkı ben hahaha dıyet ıısı zor bıraz ama bende versem çokıyı olcam 5 6 kılo ama ığnelere basladımya tüpbebek ıçın yüksek dozla basladık bıde oyüzden karnım bıkaçgundur çook sıs canım yaaa ee tabı bı poset dolusu hormon:küstüm:yumurtalarımda az gibi suan pazartesı dr bakacak yıne üüüüüüüüüfffffff hayırlısı yürüyüste yapamıyom buara kafam bulanık

beklerız febrı bıze de yzarsan sevınırız ben 9 kılo vermeyı dusunmuyorum sahsen 5 kılo gıtsın yete su an 66 kıloyum :D:D ama beklerım yıne saol yardımcı oldugun ıcın

canim ilk sabah kalkinca 4 bardak su 4 kuru kaysi sonra ben saat 8:30 kalkiyorum sizde bunu yapmaya calisin kahvaltida 3 dilim kepek ekmegi 4 zeytin 1 yumurta domates peynir ne kadar yemek isterseniz yagsiz olmak sartiyla saat 11 de meyve yada yogurt salata yiyin saat1 gibi bi kase corba yine yogurt ve salata saat 4 te meyve yiyin 1 elma bi muz ama abartmayin meyvedede seker vaar aksamda et haslama veya tavada izgara turu olsun yaninda sebze yemegi yiyin bide yogurt mutlaka olucak corbanizda 1 kase saat aksam 9 da sut icin tok tutar ve aksam pek bisey yemeyin ben ara ogunlerde hep form cay ictim gunde 40 dakka yurudum yada evde spor yaptim ihmal etmeyin en onemli vkilo verme yolu benim gibi kolostrol varsa mutlaka kahvaltida ceviz yiyin 1 tane

bide canlarim su mutlaka icin gunde iki litre en az cok onemli ben gunde 3 litre iciyorum cunku bide bana sutlu turk kahvesi cok iyi geliyodu metebolizmami calistiriyodu yalniz suyu ihmal etmeyin form cay ishal edebilir ve suyu ihmal ederseniz bobrekleriniz susuz kalir diyet yapiyorum derken vucudunuz tam tersi su biriktirmeye baslar ve tam tersi sisersiniz ben bunlari yasadim her liste herkese yaramaya bilir ama puf noktalar onemli metobolizmanizi calistiran seyleri kesfedince cok cabuk kilo verir ve kilonuzu korursunuz ama susuz kalmak eger vucut susuz kalirsa bobrekler ve karaciger bozulur ve seker hastasida olmak mumkun su hayatta en onemli sey ben bunu kilo verirken anladim

bide canlarim su mutlaka icin gunde iki litre en az cok onemli ben gunde 3 litre iciyorum cunku bide bana sutlu turk kahvesi cok iyi geliyodu metebolizmami calistiriyodu yalniz suyu ihmal etmeyin form cay ishal edebilir ve suyu ihmal ederseniz bobrekleriniz susuz kalir diyet yapiyorum derken vucudunuz tam tersi su biriktirmeye baslar ve tam tersi sisersiniz ben bunlari yasadim her liste herkese yaramaya bilir ama puf noktalar onemli metobolizmanizi calistiran seyleri kesfedince cok cabuk kilo verir ve kilonuzu korursunuz ama susuz kalmak eger vucut susuz kalirsa bobrekler ve karaciger bozulur ve seker hastasida olmak mumkun su hayatta en onemli sey ben bunu kilo verirken anladim
feb yardımların ıcın tesekkurler canım benıım cok saol dınlıycemde sabah ac karnına 4 su bardagı su bıraz fazla degılmı kusmayalıım

- - - Updated - - -

kızlaaaar hanı nerdesınız hanı zayıflayacaktııık nerde buu mıllet ses verııın :D:D

bende diyom pazartesi aşlayak cuma günleri tart günümüz olsun yarın kaynanam dişçiye gidecek bende iyicene soyunam tartılam ama benim baya bi fazlalığım var
gün gün ne yemişimiz ne yicemişiz feblayt ta yardım etsinde zayıflayak

Geri