bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
tmm ayse yarın sabahtan baslıyoruz sabah ac karnına kaynamıs ılık su ıcelım o yagları guzel erııyoo :D:D hemde rahatlatıyo hahaha ıkı su bardagıı ıcelım ne kadar ıcebılırsen ama ac karnınaa :D:D sonra bır yumurta ve yesıllık az tuz asla hayatımızdan cıkaralım ben caya seker kullanmama tatlıda yemeyelıım kesınlıkle cıkolata yok :D:D

feb yardımların ıcın tesekkurler canım benıım cok saol dınlıycemde sabah ac karnına 4 su bardagı su bıraz fazla degılmı kusmayalıım

- - - Updated - - -

kızlaaaar hanı nerdesınız hanı zayıflayacaktııık nerde buu mıllet ses verııın :D:D
Canim suyu kuru kaysiyla iç bi kuru kaysı bi bardak su su ılık olur ve oturarak icersen bulandırmaz tam tersi rahatlatır Peygamber efendimizinde sunnetidir.oturarak su icmek bide Canim kekik varya o iyi yağ yakar hergun bi tatlı kasığı kekik al ağzına suyla yut baharat kurudur ama suyla rahat hazmedersin tamammi ben zayiflatan bi çay yapicam daha faydasını görmeden yazmak istemedim

evet kızlar günaydın
sabah ilk işim ılık su içtim ama işte biz kahvaltıyı erken yapıyozda neyse
ondan sonra tartılmadım kaynanam gidincez tartıldım tam tamına 74 üm çok ama çok bu bana boyuma göre şöyle 4 ünü verseydim ama gidecek kızlar bide adet olamadığımdan kilo alırmıyım sanırım bi adet olsam sanki 2 kilo gidecekmiş gibi geliyor neyse suyumu gün içinde 2 litreyi geçirmem lazım form çayım vardı ama ta geçen sene almıştım tarihine bakımda israf olmasın şekeride azaltayım aralarda meyva yicem ekmekle yoğurt isteyem benim toce alsın akşama hadi hepimize kolay gelsin kızlar hep beraber yaparsak yazarsak veririz azmin elinden hiç bişey kaçmaz gidecek gidecekkk başka yolları yokkkk

kızalr be kilo vermek istemiyorum ama kilomu korumak istiyorum sizede önerilerim olacak sabahları ılık su için kahvaltıdan önce.evde hareketlerinizi yapın günde yarım saat tempolu yürüyüş yapın ve en önemlisi boğazınızı tutun :D:D ballandıra ballandıra yemek yemekten kaçının ihtiyaç olarak görün yemek yemeği eğer zevk ile yiyorsanız kilo almamanız olanaksızzzzzz tabağın sonunu ekmekle sıyıranlardan ve parmaklarını yiyenlerden olmayın kızlar....

kızalr be kilo vermek istemiyorum ama kilomu korumak istiyorum sizede önerilerim olacak sabahları ılık su için kahvaltıdan önce.evde hareketlerinizi yapın günde yarım saat tempolu yürüyüş yapın ve en önemlisi boğazınızı tutun :D:D ballandıra ballandıra yemek yemekten kaçının ihtiyaç olarak görün yemek yemeği eğer zevk ile yiyorsanız kilo almamanız olanaksızzzzzz tabağın sonunu ekmekle sıyıranlardan ve parmaklarını yiyenlerden olmayın kızlar....

eylul ne yaptın canım cektı valla dur kız dıyetteyız hanı tıtanımnerde oda zayıflıyvcaktıı nerdesııın tıtanım vazmı gectııın :çapkın:

evet kızlar günaydın
sabah ilk işim ılık su içtim ama işte biz kahvaltıyı erken yapıyozda neyse
ondan sonra tartılmadım kaynanam gidincez tartıldım tam tamına 74 üm çok ama çok bu bana boyuma göre şöyle 4 ünü verseydim ama gidecek kızlar bide adet olamadığımdan kilo alırmıyım sanırım bi adet olsam sanki 2 kilo gidecekmiş gibi geliyor neyse suyumu gün içinde 2 litreyi geçirmem lazım form çayım vardı ama ta geçen sene almıştım tarihine bakımda israf olmasın şekeride azaltayım aralarda meyva yicem ekmekle yoğurt isteyem benim toce alsın akşama hadi hepimize kolay gelsin kızlar hep beraber yaparsak yazarsak veririz azmin elinden hiç bişey kaçmaz gidecek gidecekkk başka yolları yokkkk
aysem bende 66 kıloyum busabah kahvaltıda bıor yumurta az bıde peynır yedıım :D:D bır bardak sekersız cay kepeklı ekmektı kahvalktım :D:D ınş gıder kılolar feb kekıgı denıycem canım benm ben ayakta su ıcıcyodum bundan sonra oturarak su ıcıcem :D:D

evet bende kilo vermek istiyorum 71 kiloyummmmmmm acıll bende katıldım yaklasık 15 kılo fazlallık :(

arzusu buyur sende aramıza katın bugun dıyetteyız :D:D

ha kızlar bıde strec fılm sarın hareket yapın cook faydalıı bol lımonlu su ıcın cok guzel yag yakıyo ve rahatlatıyoo :D:D

kızlar iyi gidiyor ama kilo verdimmi vermedimmi bilmiyom 2 gündür güneş var ama acı bi soğuk var yürüyşte olmuyor soğuk mahvediyor bugün 3 üncü gün bakalım cuma günü bakülde belli olacak akmı karamı hayırlısı ile 12 mayısa kadar 65 e düşseydim ama düşecemmmm:ohoh:

Geri