bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
ya kızlar zayıflamaını tek yolu ac yatıcaksınız bol su ıcıcez bıde sterc fılm sarın ve kosun uyuyun veya ev ısı yapın acayıp ınceltıyor bende annem ızın vermıyorkı yapıyım ben kalın fızıgım oldugu ıcın gobek degıl benım belımkalınlasıyo onun gıtmesı gerekıyo neyse hepımıze kolay gelısıııın ayse dıyet nasıl gıdıyo suzuldunmu bıraaaaz ahh semuj da olucaktıı nerdesıın semuuuj

kuzummm ben artık vazgeçtimmm diyet miyet yapmıyommm yaaa beceremiyom bu işi bennnnnnnn yaaaa off canım sıkıldı geneeee :(((((((

kuzummm ben artık vazgeçtimmm diyet miyet yapmıyommm yaaa beceremiyom bu işi bennnnnnnn yaaaa off canım sıkıldı geneeee :(((((((

semuj ask olsun yaa hadı hadı beraber baslayalım elma sırkesı haıkaymıs denıyelım sabahları ıcelım yarım cay bradagı semuj ole deme yaz gelıyo yaa nıye ıstemıyosun :(

- - - Updated - - -

kızlar ne çabuk pes ettiniz ya bırakmayın bence hadi hep beraber yola devam lütfenyastık savaşı

azra verıcez kıloları canım bebenım :D:D pes edmek yok gıdıcek yaglar yanlız ben bu ara acayıp seker ıstıyoruum :D:D hastayım da

semuj ask olsun yaa hadı hadı beraber baslayalım elma sırkesı haıkaymıs denıyelım sabahları ıcelım yarım cay bradagı semuj ole deme yaz gelıyo yaa nıye ıstemıyosun :(

- - - Updated - - -

azra verıcez kıloları canım bebenım :D:D pes edmek yok gıdıcek yaglar yanlız ben bu ara acayıp seker ıstıyoruum :D:D hastayım da

canım elma sirkesini aç karnamı içecez bende hastayım canım haastayken yeme içmeden kesilirim ben hemen keşke her zaman böyle olsa ama malesef :11:

ben geldim. elam sirkesi için tavsiyem midesi sağlam olanlar içsin. çünkü bal ve su ile karıştırdım sirkeyi 2 günün sonunda asit kustum resmen mahvoldum. midesisağlam olanlar içsin sirkeyi onuda suyla karıştırn

karar verdim umreden gelince spora ve diyetisyene gidcem. belkide evlendikten sonra çok fazla kilo aldım 13 kilo civarı. belkide ondan bebeğim olmuyo. umrede zaten bol yürüyüş olcağı için dönüncede hem diyetisyen hem spor inş 10 vercem. eski giysilerimi girmek istyorum. bebek istyom böle yağlı karna girmek istemiyo veletler:hhh:. bizde zayıflarız. diyete başlıyom yarın. yeşil çay içicem sabahları aç karnna ve saat başı 2 bardak su içicem sürekli. akşam 7 den sonrada yemek yemicem yersem meyve yada yoğurt yicem. siz neler yapıosunuz liste varmı kiloarmız kaç kilo hangi tarih başladığımız ne diyeti yaptığımkız falan

karar verdim umreden gelince spora ve diyetisyene gidcem. belkide evlendikten sonra çok fazla kilo aldım 13 kilo civarı. belkide ondan bebeğim olmuyo. umrede zaten bol yürüyüş olcağı için dönüncede hem diyetisyen hem spor inş 10 vercem. eski giysilerimi girmek istyorum. bebek istyom böle yağlı karna girmek istemiyo veletler:hhh:. bizde zayıflarız. diyete başlıyom yarın. yeşil çay içicem sabahları aç karnna ve saat başı 2 bardak su içicem sürekli. akşam 7 den sonrada yemek yemicem yersem meyve yada yoğurt yicem. siz neler yapıosunuz liste varmı kiloarmız kaç kilo hangi tarih başladığımız ne diyeti yaptığımkız falan

canım hep evlendikten sonra alınıyor niyeyse zaten inşallah umreden gelince gidersin ve zayıflarsın kuzum :training1:

kizlar diyete baslamda en kötü olan ilk hafta ilk hafta vucut bazilarinda direni ve az yediginiz halde kilo alirisniz... sakin pes etmeyin sonradan vereceksiniz o kilolari. Bide söyle düsünün siz o kilolari bir iki haftada alamdinizki bir iki haftada veresiniz... bol sebze meyve tavsiye ediyorum.. Allah yardimciniz olsun

Geri