bizimle zayıflamak ısteyen buyursuun

• Konbuyu başlatan mavi_kelebek
  • Başlangıç tarihi
kizlar diyete baslamda en kötü olan ilk hafta ilk hafta vucut bazilarinda direni ve az yediginiz halde kilo alirisniz... sakin pes etmeyin sonradan vereceksiniz o kilolari. Bide söyle düsünün siz o kilolari bir iki haftada alamdinizki bir iki haftada veresiniz... bol sebze meyve tavsiye ediyorum.. Allah yardimciniz olsun
afferim kız doğru diyon ben temmuz ayında 66 ıydım 8 kilo aldım ahh ahhh aklın deli almasana iştehahahahahaha

afferim kız doğru diyon ben temmuz ayında 66 ıydım 8 kilo aldım ahh ahhh aklın deli almasana iştehahahahahaha

kızlarrrrrrrrrrrrrr geçen gün tartılırken soyundum 74 kilo 600 gr dım ama bugün kıyafetimle tartıldım 73 800 geldim sanırım 1 kilodan fazla gitti ama evde herkez oluncaz nasıl soyunamda tartılam kıyafetimde yaklaşık belkide 500 gr varmıştır belki daha fazla neysem sağlık olsun ama giden kesinlikle su olmaz çünkü 2 litreden fazla su içmeye özen gösterdim ben inallah gidecekkkkipatla

azram napıyon burda kzuzm ben gelecem de senle yazışcam ohoooo napalım canım inan kaynanam olmasa burdan hiç çıkmamda napım garıyı dövemmi neyse sağlık olsun hım baksana yarın çalılşıyonmu gündüz gelirsen yazışma şansımız olur belki ne dersin öpüyom seni:kiamam:

azram napıyon burda kzuzm ben gelecem de senle yazışcam ohoooo napalım canım inan kaynanam olmasa burdan hiç çıkmamda napım garıyı dövemmi neyse sağlık olsun hım baksana yarın çalılşıyonmu gündüz gelirsen yazışma şansımız olur belki ne dersin öpüyom seni:kiamam:

iyim canım sen napıyon hafta sonları yokum bebğim bugün yazışırız canım bende seni öpüyom:şş:

mavimm streçi denedim canım baya terletiyo bide üstüne korse gyiyorum baya etki ediyo gibi bende yemegi azaltmaya calışıyorum ama bi türlü olmuyo benim akşam yemekleri cok gec saat oluyo o yüzden alıyorum :) bu arada evlendikten sonra toplam 10 kilo aldım ben delircem vermem lazım bende bebişlerin kiloyla alakalı oldugunu düşünyorum o yüzden zayıflamak önemli

kızlarrrrrrrrrrrrrr geçen gün tartılırken soyundum 74 kilo 600 gr dım ama bugün kıyafetimle tartıldım 73 800 geldim sanırım 1 kilodan fazla gitti ama evde herkez oluncaz nasıl soyunamda tartılam kıyafetimde yaklaşık belkide 500 gr varmıştır belki daha fazla neysem sağlık olsun ama giden kesinlikle su olmaz çünkü 2 litreden fazla su içmeye özen gösterdim ben inallah gidecekkkkipatla
AH aysem ben sısısyom ama yav :( ama hafıfledım hıssedıyorum az bısey daha gıtse:D:D gıder gıder

aynenn metanımm bende hep akşam yemeklerınden çok alıyorum işten cıkıp yemek yapmak saat 9u buluyrr halıyle :( su strecide hep unutuyrum bı alayım da sarayım göbeğime basenlerıme yaa zayıflamayı cok ıstıyorum ama dıkkat etmıyorum gercı ekmeğide alltıım oyle cok yemıyorum su ender saraçın 10 hareketı cok etkılı ama işte bu tembellıkle 73ude gecerım ben hahaha

kızlar ya o streç pişik yapmazmı ya bizim buralar ısındı kaş yapalım derken göz çıkarmayalım :sinirli:
vallahi ben yemeği kıstıkça tatlanıyor valla her dakika yemek canım çekiyor napcam bilmiyom:kedi:

ne pisigi azra asıl hava sıcakken gıder yaglar canım benım :D:D pişik olmnazsıın ben yazın yaaparım genelde bol su ıcıcen onu sarınca bol hareket yapıcan cıkartınca kendını sıcak tutcan ıste pişik olmazsın hemen dus alırsan hıc bısye olmaz

günaydınlarrr hani nerde azimli hatunlar üff ya bugün görümcemlere gidecekmişiz yav karının yanında gidecekmişim ya bende evde kalmak istiyom banane banane ama yok gidecekmişim hastaneden gelmiş görümcem hiç çıkmıyorki üff ya şimdi ordada çok yeriz yaaaaa ağlamak çığırmakkkkk istiyommmm hem sizle konuşmak istiyom bi saat sonra gideriz pöfffff:küstüm:

Geri