Black Ops 4 Server lokasyonları

S

seyiniko

Forum Okuru
Black Ops 4 Server lokasyonları

Black Ops 4 Server Location Black Ops Server lokasyonu

Arkadaşlarım ben black ops 4 satın aldım ve online oynuyorum ne yaparsamyapayım bağlantı bir türlü güzel olmuyor. Merak ediyorum. Acaba bu mal black ops 4 server location nerede arkadaşlarım türkiye de serverları yok mu nat type open olduğu halde adamlar titreyerek koşuyorlar üstüne üstlük oyundan keyif bile almıyorum. Madem Türkiyeyi gözden çıkarttınız bağlantı kötü ne diye oyun satıyorsunuz türkler alamaz deyin e be ebesi güzeller

Site notu olarak istediğiniz lokasyonların nerelerde olduğunu gösterir haritayı atıyorum arkadaşım. Malesef Türkiye içinde yok... Türkiye nerede var dersen hiç bir yerde yok aslında biz yoğuzz :D:D

black ops 4 server location.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynı oyun uben de senin gibi online oynuyorum. Malesef türkiyede ps4 nat type open yapsanız bile istediğiniz kalitede bir bağlantı yok. Aslında bağlantılar iyi ama Türkiye'de ya da çok yakın bir yerde bu BO4 Tyrach mı ne işte onlar server konumlandırmadan malesef oyunu keyifle oynayamayacaksınız hatta ps4 aletini bile kıracaksınız.

Alıcınızın ayarları ile oynayın nat type open yapın olmuyorsa da yapacak bir şey yok oyunu tam olarak zevkle ve takılmadan malesef oynayamayacaksınız. Black ops 3 te hatta bo2 bile aynı sıkıntısı vardı. Ha olur ya onbinler mail atar türkiyeden belki o zaman türkiyede örneğin bursaya ya da istanbulda bir datacenter üzerinden server konumlandırırlar. Onun için yapacak bir şey malesef yok.

Fena fena çok fena :) üç mermi ile alan silah 5 ile almıyor sonra ölmüş oluyorsunuz :D:D Bizi duy Türkiye'de de bir server istiyoruz :D:D

Benzer Diğer Konularımız !

Geri