BMW 318i.....

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
BMW 318i.....
selamm arkadaslar....

Gecen kis satmak zorunda kaldigimiz Citroen C5 markali arabamin yerine ne aldiysam tatmin olamadim....Kisa zamanda denemedigim araba kalmadi ama C5 luksunu yakalayamadim...

Cumartesi sabah erkenden kalkip kocamin basina dikildim:) yeni araba istiyorum bu arabadan nefret ettim dedim vee apar topar Citroen c5 alamaya kostum..

Kocamin israri uzerine denedigim BMW 318 e asik oldum denilebilir... Citroen C5 den daha rahat daha luks bence..

yeni araba almak isteyen herkee tavsiye ederim....super otesi bi araba

Buda arabamin resmi..

Süpper araba, zaten Bmw yada mercedes serisine binenler otomatik olarak başka arabaya binemezler :) Ha belki Audi olabilir. Bu arada Allah kaza bela vermesin şık bir araba :D:D

Süpper araba, zaten Bmw yada mercedes serisine binenler otomatik olarak başka arabaya binemezler :) Ha belki Audi olabilir. Bu arada Allah kaza bela vermesin şık bir araba :D:D

Tesekkur ederim.. insallah kazasiz belasiz hayirli olur....

otomatik araba zaten bebegi olanlar icin ideal pratik oluyo.. Bende otomatik arabaya aliskinim ama bu araba otomatik degil zaten cruisecontrol ile ayakllari kullanmadan vites derdi olmadan tek direksiyon hakimiyeti ile araba surmekte cok rahat:D:D

Çok doğru bir seçim yapmışsınız Canım. Hem rahat hem kullanışlı. ÇOk Seviyorum. Bizimde BMW miz var ve çok memnunuz. Evet doğru başka arabayada binemiyoruz:)

Geri