Bodrum Masalı Alara (Serel Yereli) Kimdir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bodrum Masalı Alara (Serel Yereli) Kimdir?
Kanal d ekranlarının yepyeni dizisi Bodrum Masalı, izleyicinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bizim de ailece severek izlediğimiz dizilerin arasına girmeyi başaran dizi de özellikle genç oyuncular dikkat çekiyor.
Dizi de zengin bir ailenin kızını canlandıran Serel Yereli , dizide ki kaakter ismi ile Alara, güzelliği ile beğeni topluyor. Aslın da Alara karakterini canlandıran Serel Yereli, bodrum masalı ilk dizisi olmasına rağmen daha önce 2012 yılın da O Ses Türkiye yarışmasına katılarak performans göstermişti.
Bodrum masalı Serel Yereli'nin ilk oyunculuk tesrübesi oldu. Kendisinin hayranları için biyografi bilgilerini paylaşıyorum.

bodrumlisesiizlenet-bodrum-masali-alara-kimdir-buse-serel-yereli-kimdir.jpg

Serel Yereli 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Tam adı Buse Serel Yereli’dir. Serel Yereli 4 yaşında şarkı söylemeye başladı. Anaokulunda iken “Serel’in Uzay Gemisi” adını verdiği projesi ile Tübitak’ın düzenlediği Bilim Teknik ve Bilim Çocuk – Buluş Şenliği’ne katıldı ve ödül aldı.

Serel Yereli ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Lisede iken 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Serel Yereli’nin performansına hiçbir jüri üyesi dönmese de o güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2013 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne girdi ve eğitim almaya başladı. Oyuncu halen burada eğitimine devam etmektedir.

Bodrum Masalı Serel Yereli’nin ilk oyunculuk deneyimidir.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – Bodrum Masalı (Alara) (TV Dizisi)

Bodrum Masalı Ateş(Alperen Duymaz)Resimleri İçin Tıklayınız

Geri