Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?

• Konbuyu başlatan Bilge Gökçen
Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
boş zamanlarda ne yapabilirim boş zamanlarımda ne yapabilirim zamanlarda neler yapılır yapılır evde
Boş zamanlarınızda neler yaparsınız melekler? Nelerle uğraşmaktan hoşlanırsınız?

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ce: Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?

müzik dinlemeye bayılırım ben sıkılsamda sevinsemde müzik dinlerim hep

M

Misafir

Forum Okuru

boş zamanım olmaz nedense :tsk: boş zamanlarım nadir olsada ben yapacak bişey bulurum sabun yaparım sabunlarımla ilgilenirim çekmecelerimiz düzenlerim takılarımı özellikle şiir yazarım ki soz zamanlarda yazamıyorum niyeyse :tsk:
valla şöyle boş boş tavana bakıp uzanmayı özlemişim :D:D

K

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye

Ben bos zamanlarimda tv bakarim bilgisayar basina gecerim müzik dinlerim ev temizlerim cok sey yparim aslinda

Bilge Gökçen

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye

Kitap okurum veya kitaplardan notlar alırım. İlk fırsat bulduğum her anda. Bu aralar zorluyorum artık zamanı, vakit ayımak için. Çok mutlu oluyorum, bütün dertlerden, sıkıntılardan, gündelik herşeyden uzaklaştırıyor beni bir anda...

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici

ilginç olayları araştırırım,müzik dinlerim,boş zamanım olursa eşimle ilgilenirim,çünkü mm ye girdikten sonra garibim beni görmüyor artık:hhh::hhh:

MeLzö

MeLzö

Yeni Üye
Üye

Boş zaman bulursam tabi iki kuzum var bana huzur veren onlarla dertleşirim.

ms_enemy

ms_enemy

Yeni Üye
Üye

çokk fazlaa sıkk boş zamanımm olmuyoo amaa olduğuu zamanlarda kitap veyaa dergi okumakk bana büyük mutlulukk veriyoo.. sinemaa vazgeçilmezim:D
ayrıca nettee dolaşmakk taa pek keyiflii oluyorr yanii :D

benMelek

benMelek

Yeni Üye
Üye

dönem dönem değişiyor...bir şeye takılıyorum,haftalarca bıkana kadar yapıyorum . bazen resim yapıyorum,camlara yapıştırılan sevimli şeyler(adını bilmiyorum da:)) boyuyorum...

bu aralar hastaydım,yattığım yerden bile örgü ördüm ördüm ördüm ördüm ördüm:fencing: (bak yine takılmışım:cah:yakında bıkmasam bari)

tabi fırsat buldukça da pc :almi:

esena

esena

Aktif Üye
Üye

yemek yaparım bebeğimle ilgilenirim ve mm sayesinde boş zamanım kalmadı

ışılsu

ışılsu

Yeni Üye
Üye
çok boş zamanım olmaz oldumuda zaten el işi ,yapıyorum , des çalışıyrm pc başındayım o zaman bile oğlum zaten tepemde oluyr şöyle çok boş kalıp kendimi dinlemek isterdim yatmak tabi en çok hamileyken yattığım gibi :)

M

melakiye

Forum Okuru
cevabım aşağıda olcek______________

boş zamnlarımda içimdeki çocuk ne halse duramıo ya çocuk oyunları oynuyorum ya da katalok bakıorm

siirsevdalisi

siirsevdalisi

Yeni Üye
Üye
Siir yaziyorum..ve 3 gündür bu sitede takili kaldim :))

toi avec moi

toi avec moi

Üye
Üye
kitap okurum cayimi icerim.mùze ve sinamaya gidiyorum.zamanim olunca

elfce

elfce

Daimi Üye
Üye
SadmiN' Alıntı:
müzik dinlemeye bayılırım ben sıkılsamda sevinsemde müzik dinlerim hep
müzik dinlerim ya da gezmeye giderim mutlaka evde boş oturmayı sevmiyorum nedense.. :D evde olduğum her an da mutlaka müzik dinlerim

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
glbn

ben boş zamanlarda yapacak bişi bulamıyorum özellikle yaz tatillerinde canım çok sıkılıyor lütfen cevap verin boş zamanda napılır ?

büşra.shid

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
Kayıtsız Üye' Alıntı:
ben boş zamanlarda yapacak bişi bulamıyorum özellikle yaz tatillerinde canım çok sıkılıyor lütfen cevap verin boş zamanda napılır ?
film izle yada ktap oku zamanın böyle daha verimli ve çabuk geçer :)

PİNKİ

PİNKİ

Yeni Üye
Üye
bos zamanlarimda o anki piskolojime bagli

sevdiklerimi ziyarette giderim
eve dekor yaparim mesela vazo ya süss veririm taslarla yada mum süsslerim ve aklima ne geliyorsa
internette saga sola tiklarim öyle face le neyle isim olmaz
film izlerim
kitap okurum ama son zamanlarda (son iki senedir) kafami romanlara veremiyorum malesef benim hayatim dramatik bir roman oldu
cremali pasta yapmasini cok severim, poca ...

bu kadar... ama dogrusunu söyleyim bos zamanin o kadar cok deyil artik, düsünmekten zamanim kalmiyor

Ö

Öykü Tasgül

Forum Okuru
ben boş zamanlarımda meditasyon yaparım çay içerim 12 yaşındayım evi temizlerim ama en çok meditasyon yaparım karate çalışırım (karate kursuna gidiyorum çnkü)koyu yeşil kuşağım siyah kuşak olmama az kaldı kitap okurum müzik dinlerim uyurum havuza girerim (tatildeyim)Flamingo 3 :D bilgisayar oynarım film izlerim arkadaşlarımla sitede gezerim top oynarım denize girer kumdan kale yaparım yani kısacası bir çok şey yaparım :D