Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?
boş zamanlarda ne yapabilirim boş zamanlarımda ne yapabilirim zamanlarda neler yapılır yapılır evde
Boş zamanlarınızda neler yaparsınız melekler? Nelerle uğraşmaktan hoşlanırsınız?

Ce: Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?

müzik dinlemeye bayılırım ben sıkılsamda sevinsemde müzik dinlerim hep

boş zamanım olmaz nedense :tsk: boş zamanlarım nadir olsada ben yapacak bişey bulurum sabun yaparım sabunlarımla ilgilenirim çekmecelerimiz düzenlerim takılarımı özellikle şiir yazarım ki soz zamanlarda yazamıyorum niyeyse :tsk:
valla şöyle boş boş tavana bakıp uzanmayı özlemişim :D:D

Ben bos zamanlarimda tv bakarim bilgisayar basina gecerim müzik dinlerim ev temizlerim cok sey yparim aslinda

Kitap okurum veya kitaplardan notlar alırım. İlk fırsat bulduğum her anda. Bu aralar zorluyorum artık zamanı, vakit ayımak için. Çok mutlu oluyorum, bütün dertlerden, sıkıntılardan, gündelik herşeyden uzaklaştırıyor beni bir anda...

ilginç olayları araştırırım,müzik dinlerim,boş zamanım olursa eşimle ilgilenirim,çünkü mm ye girdikten sonra garibim beni görmüyor artık:hhh::hhh:

Boş zaman bulursam tabi iki kuzum var bana huzur veren onlarla dertleşirim.

çokk fazlaa sıkk boş zamanımm olmuyoo amaa olduğuu zamanlarda kitap veyaa dergi okumakk bana büyük mutlulukk veriyoo.. sinemaa vazgeçilmezim:D
ayrıca nettee dolaşmakk taa pek keyiflii oluyorr yanii :D

dönem dönem değişiyor...bir şeye takılıyorum,haftalarca bıkana kadar yapıyorum . bazen resim yapıyorum,camlara yapıştırılan sevimli şeyler(adını bilmiyorum da:)) boyuyorum...

bu aralar hastaydım,yattığım yerden bile örgü ördüm ördüm ördüm ördüm ördüm:fencing: (bak yine takılmışım:cah:yakında bıkmasam bari)

tabi fırsat buldukça da pc :almi:

yemek yaparım bebeğimle ilgilenirim ve mm sayesinde boş zamanım kalmadı

Geri