Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız?

tamam bilirim ama boş zamanlarında resim yapmak oyun oynamak ama yapamıyorum başım arıyo şimdi ne yapacagım tabiki tv off

arkadaslar...

Arkadaşlar , benden size tavsiye boş zamanlarinizda proje , kitap ,dergi hatta ödediniz ile ile ilgilenebilirsiniz , eğer bunlar gittiyse bol bol bilgisayar oynamanızı tavsiye ederim ;-) B-) :-* benden söylemesi .

Zeka küpü ile uğraşabilirsin ,yoyo ve değişik pasta ve kurabiyeler yapabilirsin ve bunları yaparken tempolu hit bir müzik dinleyebilirsin :)

ben boş zamanlarımda araştırma yapar kitap okurum ayrıca fotoğraf cekmeye bayılırım veya şiir yazarım

Bugünkü ilk boş zamanımda her zaman misafir olarak katıldıgım melekler mekanına üye oldum :)) Güzel bi değerlendirme oldu kanımca..

Pek boş zamanım olmuyor sürekli yoğun oluyorum . Boş zamanlarımda alışveriş yapar kuaföre giderim. Birde arkadaşlarımla birlikte dışarıda buluşur vakit geçiririm. Belli zamanlarda sinemaya gider film izlerim. Bu akşamda gidicem mesala cem yılmazın Arif V 216 filimine. Zamanı dolu dolu geçirmek güzeldir . Boş zamanlar iyi değerlendirilmeli.

Geri