Boşalma olmadan ilişkim oldu hamilelik olabilir mi ?

Philosophia

Yeni Üye
Üye
Boşalma olmadan ilişkim oldu hamilelik olabilir mi ?
Merhaba 12 gün önce hastalandım, hala hergün 1-2 damla kan geliyor, hastalanmadan 2 hafta önce ilişkim oldu ama boşalma falan olmadı hamilelik olabilir mi?

Selamlar, her türlü ilişkilerde hamilelik riski var tabiki dikkat etmek gerekiyor ilişkide herhangi bir koruyucu prezervatif vs kullandınız mı ?

Bu konumuzu lütfen inceleyiniz.

Merhaba 12 gün önce hastalandım, hala hergün 1-2 damla kan geliyor, hastalanmadan 2 hafta önce ilişkim oldu ama boşalma falan olmadı hamilelik olabilir mi?

Adet bitimi sonrası lekelenme vajinal enfeksiyonlar, vajinal kuruluk, polip, kist rahimde yara vs gibi durumlardan kaynaylanır. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum en kısa zamanda bir kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyorum

Selamlar, her türlü ilişkilerde hamilelik riski var tabiki dikkat etmek gerekiyor ilişkide herhangi bir koruyucu prezervatif vs kullandınız mı ?

Bu konumuzu lütfen inceleyiniz.
Korunmadım ama daha öncede böyle ilişkş oldu ve ilişkiden 2 hafta sonra tam gününde adet gördüm

Önceden hamile kalmamış olabilirsiniz ama dikkat etmeniz gerekiyor. Geri çekilme yöntemi tehlikelidir başka şekilde korunma şekli bulun lütfen hamile kalabilirsiniz.

Geri