Boşalma olmadan zevk suyu ile hamile kalınır mı Hamilemiyim

Dryaaaa

Yeni Üye
Üye
Boşalma olmadan zevk suyu ile hamile kalınır mı Hamilemiyim
Sevgilimle dün ilişkiye grdim bosalmadini soledi ama zevk suyuyla hamile kalinabilecegini ogrendim en son ramazanin ortalarinda adet olmustum hamilemiyimdir

Selamlar Derya Boşalma olmadan da zevk suyu ile hamile kalmak mümkün çok düşük bir ihtimal olsa da erkeklerin boşalma olmadan menilerinin kayganlaşması adına vücutları penis ucundan zevk suyu salgılar. Bu zevk suyunda da yaşayan spermler olacağından dolayı eğer siz de yumurtlama zamanınıza yakın iseniz ki görünen o ki tamda o zamana denk geliyor gibisiniz hamile kalmış olabilirsiniz. Lütfen 72 saat içinde eczanelerden temin ederek ertesi gün hapı alarak hemen kullanınız.

Sevgiler.

Ama bn iliskiye greli 2 gun oldu bundan once 4 gun once yine iliski yasadim bunlardan oncede yaptimda hic bole bisey basima gelmedi

Başınıza şimdiye kadar gelmemiş şanslısınız. Zevk suyuyla hamile kalma olsalığı düşük deniyor lakin boşalmaya yakın gelen zevk suyunda spermler olabilir buda gebe kalma olasılığını artırır. Kısacası arkadaşım korunmadan ilişkiye girmek hamile kalma açısından risk oluşturuyor. Adet döneminde gecikme yaşarsan test yap.

Geri