Bosch alıp rezil olmayınn sakınnnn

Evet canım müşteri hizmetleri bulaşıklardan kaynaklanıyordur demiş hahaha varmı böyle bi açıklama yaaa cam bir bardak nasıl makineye uygun olmaz kafam almıyo ya ben salağım ya onlar çok uyanık sanıyorlar kendilerini. Ama bu işin peşini bırakmıycam

Yakında bosch makinalara uygun etiketli bardak satarlar onları almak lazım sanırım :oppucuk:

şaka gibiiii.... rezil etmiş tabak çanaklarını yazık değilmiii??? kesinlikle tüketici haklarına şikayetini bildir karam

Karamel canım bulaşık makinesi kullanan biri olaraktan aynı dert bendede var Arçeliğin en son modelini kullanıyorum parmak izi bırakmayan inoks modeli yani... Ama eski makinem boschtu ve inanırmısın bende ondan çok memnumdum ve giden geleni aratırmış derler ya aynen öyle oldu. Bizim evde beyaz eşyaların hepsi Arçelik ve yakın bir zaman da hepsini sıfırlayıp evimize bir daha Arçelik markasını sokmak istemiyoruz büyük ihtimallede siemens alacaz hepsini..

Bardaklarına çok üzüldüm ama tecrübem konuşuyor en iyi bulaşık makinesi yada tablette olsa inanki yinede çiziyor ben şimdiye kadar kalitesiz ilaç hiç kullanmadım ama yinede bardaklarım hep çizik içinde. Birde resimlerden gördüğüm kadarıyla bilemiyorum yanlış da düşünebilirim. Senin makinenin sanki tuzu bitmiş ve parlatıcı kullanmıyorsun gibime geldi tuz bittiği zaman bardakları aynen böyle yıkıyor çünkü arada makine temizleyiciler var ondan alıp kullanabilirsin makinenin içini tertemiz yapıyor.

cok kötü gercekten resimler ya karamel ....
ben buzdolabi camasir makinesi firinim bosdan cok memunum. Bulasik makinem ariston ondanda cok memunum...servisindede simdilik memunum ama daha simdiye kadar sorun cikmadi :D

Beyaz eşya sans işi ya benim hepsi arçelik ama çamaşır makinem düzgün leke çıkarmıyor.evlendim 1ay sonra yandı.sansınız varsa en dandik markalar bile harika çıkıyor.

- - - Updated - - -

Beyaz eşya sans işi ya benim hepsi arçelik ama çamaşır makinem düzgün leke çıkarmıyor.evlendim 1ay sonra yandı.sansınız varsa en dandik markalar bile harika çıkıyor.

benim beyaz esyalarım profilo ve çooook memnunum.çamaşır ve bulaşık makinamda harika yıkıyor.canım bencede hakkını ara.

Geri