Botoks yaptırdığım anlaşılır mı?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Botoks yaptırdığım anlaşılır mı?
Son yıllar da botoks uygulaması yaptıran bayanların yanısıra artık erkeklerin de sayısı hızla çoğalmaya devam ediyor.

Eski yıllar da olsa botoks uygulamasını genellikle ünlüler yaptırır ve bunu da açıklamaktan çekinirdi. Ama günümüz de ünlülerin yanısıra normal ev kadınları bile artık botoks yaptırıp ve bunuda birçoğu açıklamaktan çekinmiyor. Nedeni de gelince çünkü artık botoks uygulaması o kadar çok yaygınlaştı ki hatta sağlık kuruluşların da bile tedavi amaçlı botoks uygulamaları yapılıyor.

Günümüz de artık botoks uygulamaları o kadar çok geliş ki bazen karşınızda ki kişinin botokslu olduğunu bile anlamıyorsunuz. Eski yıllar da ise özellikle botoks yaptıran kadınlar ilk bakışta belli oluyordu. Donuk ve mimiksiz ifadeler boş bakışlar ve robot gibi görünüm ile kadınlar anın da botokslu olduğunu belli ediyordu.

botoks1.jpg

Siz de botoks yaptırmayı düşünüyor ama bu uygulamayı yaptırdığınız belli olmasın diyorsanız öncelikle mutlaka iyi bir uzmanı bulmanızı öneririm. Botoks uygulaması ile deride ki ince çizgi ve kırışıklıklar geçici bir süre yok edilerek daha genç bir görünüm elde edersiniz.

Uzman bir şekil de uygulanan botoks işlemi son derece doğal bir görüntü de olacağı için karşıdan bu belli olmayacak ama sizin güzelleştiğiniz doğrultusun da olumlu sözler duyacaksınız.

Eğer botoks uygulaması sonrası gülmekte, konuşmakta ve ifadede çok büyük zorluk çekiyor ve bunları uygulayamıyorsanız o zaman botoksunuz uzman bir elden çıkmamış ve zaten yaptırdığınız botoks uygulaması belli olacaktır.

Botoks uygulamaları, kazayağı, alın, mimik çizgileri, kaş kaldırmak için, boyun bölgesine yapılır. Ayrıca bunun yanın da farklı sağlık sorunları için de artık botoks uygulamaları yapılabiliyor. Bunlar neler diye merak edenler için kısaca bahsetmek gerekirse, terleme tedavisi, geceleri diş sıkma ve gıcırttatma sorunu, migren başğrısı gibi durumlarda botoks uygulamaları uygulanarak olumlu sonuçlar alınıyor.

valla botoks için yaşın ilerlemesini beklemeyin kendinizi daha iyi ve olumlu hissetmek istiyorsanız kesinlikle yaş kaç olursa olursa yaptırın ayrıca bazı botoks uygulamaları ne kadar erken başlarsa yaşlanmayıda ertelersiniz botoks yaptırıldığı zaman anlaşılırmı aslında güzel bir soru eğer işini iyi bilen uzman bir kişiye yaptırırsanız asla anlaşılmaz çevrenizdekiler bile anlamaz sadece sende bir değişiklik var son zamanda bir farklı güzelleştin diye övgüler alırsınız. mimikleri çok felç etmeden botoks yaptırıldığında anlaşılmaz eğer botoks ilacının dozu çok verilmişse tabiki anlaşılır o zaman yüzünüzde hiç mimik hareketi yapamıyorsunuz sanki robot gibi olursunuz yani anlıcanız doktorunuzun dozunu iyi ayarlaması lazım tabi önce bunu mutlaka dile getirin tamamen doğal olsun istiyorum deyin o ayarlar

geçen bir arkadaşım iki kaşın arasına botoks uygulaması yaptırmıştı bunu bilmiyordum kendisine sende bir değişiklik var çok güzel görünüyorsun dediğimde güldü ve işlem ypatırdığını söyledi açıkcası ben ilk bakışta anlayamadım ama olumlu değişikliği gördüm resmen tabiri caizse mermer gibi olmuştu yüzü normalde alın bölgesindede çizgileri vardı onlar bile yok olmuştu önce acaba çok iyi bir fondoten kapatıcı falanmı sürmüş diye düşündüm ama yanılmışım botoksmuş önemli olan işin ehli olan kişilere yaptırırsanız sizde sadece olumlu değişimi göreceklerdir işlemi anlamıyacaklar bile;)

Geri