Boyadan Yanan Saçlarım Nasıl Düzelir?

Benim saçlarım boyadan oryalden fena halde bitmişti. Önce keratin kutuludan kullandım. Memnun kaldım. Saçlarım toparladı. Şimdi yıpranmaması için önlem olarak bu ampülleri her boyaya bir şişe ilave ediyorum. Boyanın rengi de çok çok canlı oldu. Gerçekten yapanların elinize sağlık ayrıca güzel çalışma yeni foverim dip bakım yağı liquid keratin

5 ay önce yanan saçlarım için bende çok araştırdım nasıl düzeliceğini herkes düzelmiyceğini kestirilmesi gerektiğini söylemiş ama komşum önerdi kendisi kullanmış daha önce saf keratini bende kullanmaya başladım ve gerçekten işe yaradı hiç inanmamıştım aslında öyle bir durumdayken saçlarımın düzeliceğine iyiki denimişim diyorum şimdi saçlarım belime kadar uzun eğer kestirmiş olsaydım çok üzülürdüm saçı yananlar denemeli bence liquit keratin bu işi nasıl çözüceğini biliyor :)

Yanan saç yıpranan saç eskiden tedavi olmaz diye bilinirdi, şimdi Likid Keratin Serum çıktı Katkısız keratin içeriyor ve saçı kesın tedavı ediyor. Bunu bir çok bayan ve kuaför maalesef daha duymamış ve bilmiyorlar. Boşuna saç bakım kürleri ve maskelerıyle zaman kaybedıyorlar.
iyiki yazmışsınız bu yorumları bende aldım kullandım sayenizde kurtuldum kestirmekten çok az bir kısmını kestirdim tabiki ama uçlardan az bişey normalde bu ürünü tavsiye etmeseniz küt kestirmem gerekicekti çok teşekkürler <3

Yanan saç yıpranan saç eskiden tedavi olmaz diye bilinirdi, şimdi Likid Keratin Serum çıktı Katkısız keratin içeriyor ve saçı kesın tedavı ediyor. Bunu bir çok bayan ve kuaför maalesef daha duymamış ve bilmiyorlar. Boşuna saç bakım kürleri ve maskelerıyle zaman kaybedıyorlar.
bende patentli keratin kullanıyorum çok işe yarıyor gerçekten.

yanan saçlarm

arkadaslar bnm sacımda yandi açmaya çaliştm 3 kutu platın sarısı sac boyası aldm 1er gün arayla boyadım saçim siyahti dipleri açıldi uçlari koyu kaldi anlamsiz renkler oluştu daha öncedende boya oldugu içinmıs sanırım SAÇLARMIN ucu suan yanık ve yıpranms benden tavsiye kesinlikle önceden boya varsa sacınızda uzman birinden destek alarak yapın simdi siyaha tekrar dönücem kınayla kına sacı besliyomus ve yumusatıyomus denicem faydasini görürsem paylaşirm sizinle..
saçına patentli keratin kullan başka bir şey yapmana gerek kalmıyor hemen düzeltiyor saçlarını.

Benim ilk saç boyatmam ve bir facia saçlarım yandı kuaför liquid keratin şipariş etti merak etme iyi olucak diye kendini kurtarmak için söylüyor sanmıştım ama gerçekten işe yaradı saçlarım düzeldi ve düzeldikten sonra ilk defa bu kadar dolgun ve yumuşak doğalken bile bu kadar yumuşak bir saçım yoktu.

Yanmış saçlarıma her şeyi denedim evde bir sürü şey denedim duyduğum her ürünü aldım denedim hiç faydası olmadı ya bazı şeyler sürdüğüm zaman yumuşattı ama yıkayınca gene kötü oluyordu bu sebeple en son kestirmek için kuaföre gittim kendi kuaförüm saçımı yaktığı için başka bir kuaföre gittim artık daimi kuaförüm çünkü kurtardı beni likit keratin tavsiye etti bana saçlarım düzeld kestirmeye falan gerek kalmadı saçlarım eskisinden daha sağlıklı ve gür görünüyor.

Canlar bende yaktım saçımı ya kuaförü dinlemedim o boyamayınca evde kendim boyadım ve tabiki yaktım kuaförüm patentli keratin al biraz canlasın sonra boyayalım demişti bende yakınca hemen aldım düzeldi saçım şükür ama keşke önce dinleyip kullanıp boyasaydım kısa bir süre de olsa düzelmemesinden korktum düzelmeye başlayınca rahatladım şükür bundan sonra saçım konusunda kuaförümün sözünden çıkmıyorum artık.

Geri