Boyun, çene altı ve gıdık sarkmaları için nefertiti botoks

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Boyun, çene altı ve gıdık sarkmaları için nefertiti botoks
Belli bir yaştan sonra yerçekimine maruz kalan ciltte sarkmalar oluşur ve bu sarkmalar özellikle yüz bölgesinin bazı yerlerin de daha çok göze çarparak yaşınızı gösteren olumsuz bir durum yansıtır.

Yanlış duruş bozuklukları, yaşın ilerlemesi ve sık kilo alıp vermekten dolayı, çene ve boyun bölgesin de sarkmalar oluşur ve özellikle dekolte bölgesin de oluşan çizgiler ise bayanların yaşını belli eden bir bölgedir.

Son yıllar da yüz gençleştirme konusun da uygulanan yöntemlerden biri de nefertiti botoksu denen uygulamadır. Nefertiti botoksu boyun bölgesine uygulanarak bu bölgenin daha genç görünmesini sağlıyor ve inanılmaz bir şekil de toparlıyor.

nefertiti-botoksu.JPG

Ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemlerinden biri olan nefertiti lift tekniği ile uygulanan yöntem ile boyun ve dekolte bölgesi daha pürüzsüz oluyor. Boyun daha dik bir duruş sergiliyor ve dekolte bölgesin de bulunan ince çizgiler de gözle görülür bir şekil de kaybolarak bu bölgenin daha genç görünmesi sağlanıyor.

botoks_53d324b0-bf83-4e26-87d5-12df4f92e8b5_1.JPG

Bu yöntem tarihte boynunun güzelliği ile dikkati çeken nefertiti ile anılarak bayanların boyun ve dekolte bölgesine uygulanıyor. Özellikle ünlü yıldızlara dikkat ederseniz boyun, gıdı ve dekolte bölgelerin de bir kırışıklık ve çizgi göremezsiniz. Yerli ve yabancı yıldızların birçoğunun tercihi olan nefertiti botoksu kısa sürede cilde etki ederek olumlu bir değişiklik kazandırıyor. Bu işlem yaklaşık olarak 30 dakika kadar kısa sürede tamamlanıyor. Nefertiti botoksunun etki süreci ise yaklaşık olarak 12 ay kadar sürüyor. Tekrar yapılmak istendiğin de ise istediğiniz kadar tekrarlayabileceğiniz bir işlem olduğundan dolayı bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor.

Merhaba, size bizatihi kendimin uyguladığı ve çok olumlu sonuç aldığım bir yöntemden bahsetmek istiyorum. 40 Yaşındyaım ve kesinlikle sarkan bir gıdıya sahip değilim. Tabi yaptığım uygulama sayesinde . Vücudumdaki ağrılar için eve masaj aleti almıştım. O masaj aletiyle yüzüme dudak kenarlarına ve özelliklede çene altına sürekli masaj yapıyorum. İnanın gram sarkma yok. 20 yaşındaki genç kızın sahip olduğu bir çene altı görünümüne sahibim. Kesinlikle bu yöntemi uygulamanızı öneriyorum. Masaj aletini çene altına tutarak tam 5 dakika masaj yapın. Dudak kenarlarında ince çizgileriniz varsa her bir kenara işlemi 5 dk uygulayın.

botoks yaptırıyorum ama boyun bölgeme daha önce hiç botoks uygulamaları yaptırmadım dekolte bölgemde ince çizgiler oluşmaya başladı boyun bölgesindede yine ufaktan çizgiler oluştu ama sürekli telefon elimden düşmediği için yanlış duruştan dolayıda oluşuyor boyun çizgileri nefertiti botoksunu daha önce duymamıştım ama çok ilgimi çekti birdahaki botoksumu yaptırmaya gittiğimde mutlaka doktoruma soracam eğer gerek duyarsa boyun bölgeme yaptırırım boyun bölgeside bir bayanın yaşını ortaya çıkaran yerlerden biridir yani bakım şart;)

gerçekten boyun bölgesi kadınların yaşını ele veriyor ekranda bile izlediğim bazı ünlü bayanlar var yüz bölgelerinde çizgi kırışıklık belli değil ama ne kadar gizlemeye çalışsalarda boyun bölgelerindeki kırışıklık hareket esnasın da gözle görülür belli oluyor nefertiti botoksunu ilk kez duydum gerçekten boyun bölgesinde işe yarıyormu merak ettim

Geri