Boza nasıl içilir?

Vallahi yazın da içilir kışında ama soğuk içeceksin al buyur işte şimdi boza çekti canım ne kadar kötüsünüz ya siz birileriniz bana boza getirsin adres veriyom :D:D

bozayı bir iki defa marketten hazır aldım ama acaba alışkın olmadığımdanmı yoksa orjinalimi öyle bilemedim tadı bana garip geldi eşkimsi bir tadı vardı ve koyu bir kıvamda olduğu için ancak kaşık yardımı ile içebildim normalmi ki

bozayı nedense sevemedim bana tadı bir tuhaf geliyor eşkimsi falan marketten almıştım belkide biraz zamanı geçmişte olabilir ilk tattığımdan dolayı da yadırgamış olabilirim

Bozaya bayılırım. Kimi tarçınlı leblebili sever ben sade tüketmeye bayılırım daha dün gece içtim valla 2 ,5 bardaklık bozaya 25 tl verdim :D Kazıklandımmı acaba bilmiyorum ama tadı nefisti.

ımmm bozaaaaa en sevdiğim içeceklerden biri. Kışın evimizden hiç eksik etmeyiz. Bana göre prebiyotik grubuna da giriyor. Kansızlık problemi olanlar mutlaka boza içmeli . Bol tarçınlı ve leblebi eşliğinde tüketmenizi öneririm

Ya ben hiç içmedim bozayı acaba kış içeceği diye biliyorum yazın içsem olur mu bu markette satılanları tavsiye ediyor musunuz ya da sizin önerebileceğiniz bir marka var mı kızlar ?

Vallahi ben içimini sevmediğimden dolayı ne bir şey diyemeyeceğim marka da veremeyeceğim migroslarda görüyorum ara ara ama hiç ilgili çekmiyor bi al iç dene istersen :)

Kızlar selamlar acaba hamilelyim de ben kışın içiliyor diye biliyorum yazın boza içilir mi

Selamlar hayatım, evet bozayı yazın gönül rahatlığı ile tüketebilirsin. Zaten balkan ülkelerinin tamamında bu içecek yazın tüketiliyor bilgin olsun :)

Geri