Boza nasıl içilir?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bizde aldık Seyyar Tayyar a uyup bılmıyorudk aydınlattın bizi teşekkür ederdiz...
.

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
bozacııııııııı narasıyla aldığım bozanın tadına birazdan bakacam.... bigi ve araştımalarınızdan dolayı teşekkür ederim....

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ögrendinizmi arkadaşlar ben buLamadım haLaa nasıLmış sıcakmı soqukmu su katıozmu katmıozmu?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
walla bizde sizin gibi merak edip marketten aldık eve geldk nasıl içileceğini bilmiyordk :) internete girip bakmak geldi aklımıza bence fazla merak iyi degilmiş :) onu anladk ailece... ve tadını sakın MERAK ETMEYİN ! yinede teşekkürlerr...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
insan markette görünce merak edip alıyor ama nasıl içilceğine gelince ipler orda kopuyor :D o sorunu yaşayan tek kişi olmadığım için sevindim paylaşım için teşekkür ederim :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben de yeni tatım ama sizin gibi marketten almadım... bi cafe de istedim nasıl içileceğini ise hiç bilmeden tadı fena değil miş....

W

WhisperSuLtaN

Forum Okuru
eVet evt bende marketten aldim ... ama nasil içilecegini bilmiyorum die internetten araştirdim ... ve sizinle tanistim ...

bilgi için çok tsk ederims :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yorumlara bakınca hepımız aynı dertten muzdarıpız ıyıkı varsın ınternet paylasımınız ıcın tesekkur :) :) :)

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
*MeleK* Faydalı Bilgiler 2
*MeleK* Faydalı Bilgiler 0
*MeleK* Faydalı Bilgiler 0
*MeleK* Faydalı Bilgiler 1
*MeleK* Faydalı Bilgiler 1