Brillant Hair saç serumu faydaları kullanımı ve kullanıcı yorumları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Brillant Hair saç serumu faydaları kullanımı ve kullanıcı yorumları
brillant hair saç serumu, brillant saç serumu kullananlar, brillant hair saç serumu kullanıcı yorumları, saç serumu kullananlar

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar farklı ürünler ve yöntemler dener. Hem erkek hemde kadınların ortak sorunlarından biri olan saç dökülmesi sorunu için son zamanlar da brillant hair serum oldukça etkili bir ürün olmakla birlikte büyük talep görüyor.

Ayrıca saçlarının hızlı bir şekil de uzaması isteyenler tarafından da kullanılan brillant hair serum içeriği şu şekildedir;

*Limon, karanfil, hindistan cevizi, argan yağı, kayısı, badem, avakado, biberiye ve zeytinyağı...

Brillant hair serum faydaları

*Tamamen doğal bitki özlerinden ve yağlardan oluşan bu serum saçlar için etkili bir bakım ürünüdür.

*Saçların köklerinden itibaren bakımını sağlarken saç uzamasın da etkili bir üründür.

*Brillant hair serum ile kepek sorunu ortadan kalkarak saçlar hacim ve güç kazanır.

*Saçkıran ve mantar gibi saç hastalıklarının tedavisin de etkili bir üründür.

*Saçlara nem kazandırır ve doğal saç renginin ortaya çıkmasını sağlar.

*İnce telli saçların gelişimini destekler ve ayrıca saç derisi kaşıntıları, kızarıklık, ve pullanmaları önler.

*Saç köklerinin gelişimini ve korunmasını sağlar.

brillanthair.JPG

brillanthair kullananlar.JPG

Brillant hair saç serumu kullananlar yorumlarını bu konu altından bizimle paylaşabilirler.

Hmm bayağı faydalıymış brillant serum. Benim saçlarım çok cansız ve dökülüyor. Ayrıca daha önce kepek sorunum yoktu kepeklenme başladı. Saç derimde aşırı derece kaşınıyor. Bu serumdan bende mutlaka alıp uygulayacağım . Gerçi içindeki yağların çoğunu saç bakımımda kullanıyorum ama birde serumunu deneyelim.

2 yıldır uzamayan saçlarım yaklaşik 6-7 cm uzadi.daha dolgun ve parlak görünüyorlar.dişardaki insanlar ne kullandıgımı merak edip soruyorlar artık bende şaşkınım halaa çok teşekkür ederim sizlere brillanthair ailesi ...

Hmm bayağı faydalıymış brillant serum. Benim saçlarım çok cansız ve dökülüyor. Ayrıca daha önce kepek sorunum yoktu kepeklenme başladı. Saç derimde aşırı derece kaşınıyor. Bu serumdan bende mutlaka alıp uygulayacağım . Gerçi içindeki yağların çoğunu saç bakımımda kullanıyorum ama birde serumunu deneyelim.
merhaba ürün gerçektende etkili 6 aylık kullanımda saçlarimda 7 8 cm uzama gerçekleşti daha dolgun ve parlak. kuaförüm b,ile sordu ne kullanıosun diye gerçekten faydasını görüceksiniz. bende tavsiye ederim .)

siizi herkese tavsiye edecegim gerçektende eşimin alnı bomboştu şuan tekrardan saç çktı bu bir mucize olmalı gerçekten de cok teşekkürler brilllant hair ailesi ...

Geri