Bronzlaştırıcı doğal güneş yağı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Bronzlaştırıcı doğal güneş yağı
bronzlaştırıcı doğal güneş yağları bronzlaştıran yağlar bronzlaştırıcı yağlar en iyi yağ en iyi güneş yağı
Bronzlaşmak için piyasada bulunan çeşitli bronzlaştırıcı markalara tonlarca para harcamanıza gerek yok hanımlar.Sizlere evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz doğal bronzlaştırıcının formülünü ve gereken malzemeleri veriyorum.

bronz-makyaj1-1248.jpg

Malzemeler:

7 çorba kaşığı susamyağı
7 çorba kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı tentürdiyot
3 çorba kaşığı mısırözü yağı
4 çorba kaşığı bademyağı
birkaç damla sevdiğiniz herhangi kokulu yağ

Hazırlanışı: Malzemeleri bir şişenin içinde iyice çalkalayarak karıştırın. Ardından hoş kokulu olması için içine sevdiğiniz herhangi bir aromatik yağdan birkaç damla damlattıktan sonra birkaç dakika daha çalkalayın. Doğal güneş yağınız hazır

Teşekkürler adminim bunları öğrenmek iyi oluyor aslında yeri ,zamanı gelince işe yarıyor.Bronzlaşmak isteyenlere öneririz.Hem bu yağlar cildide besler heralde:)

tentürdiyot ilk defa duydum bunu canım nasıl olur sen denedinmi acaba güzel yapıyosa bende yapıyım ben saf kakao kullanıyom o çok güzel bronzlaştırıyo

Hayır denemedim canım .Ama senin kullandığın kakao yağı sanırım oda doğal bir bronzlaştırıcı tıpkı havuç yağı gibi .Ben açık tenli olduğum için bronzlaşmam pek mümkün olmuyor zaten yazın güneşte fazlada duramıyorum Ancak güneş koruyucu kremler oda çok faktörlü olanlarından kullanıyorum cildim için.

Geri