Brtia akıllı sürahi nedir ne işe yarıyor

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Brtia akıllı sürahi nedir ne işe yarıyor
Son zamanlar da reklamlar da sıklıkla karşımıza çıkan ve adından akıllı diye bahsedilen brtia akıllı sürahi hakkın da merak ettiğiniz bilgileri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz.

Brtia akıllı sürahiyi ben ilkkez migrosta görmüştüm açıkcası ürün hakkın da çok fazla bir bilgim yoktu. Bir sürahi nasıl akıllı olabilir diye düşünürken daha sonra ekranlarda bu akıllı sürahiyi reklamlar da sıklıkla görmeye başlayınca merakım daha çok arttı.)

Benim gibi meraklıları için brtia akıllı sürahi hakkın da genel bilgilere eriştim ve edindiğim bilgileri sizlere sunuyorum.

image-1.JPG

Brtia akıllı sürahinden kısaca bahsetmek gerekirse tek bir cümle ile bunu şöyle özetleyebilirim brtia akıllı sürahi su arıtma sistemidir..

Brtia akıllı sürahi ülkemiz yaşayanları için belki çok yeni bir ürün olabilir ama ürün 5 farklı kıtada ve 60 dan fazla ülkede oldukça sevilerek kullanılıyor. Ürün alman tecrübesine dayanıyor. Peki filtresinin özelliği ne?

Maxtra filtreme teknolojisi doğal hindistan cevizi kabuğundan elde edilmiş karbon ve iyon değiştirici içeriyor. Aktif karbon, klor ve organic maddeleri filtreyerek musluk suyunu kokusuz v elezzetli bir hale getiriyor. İyon değiştirici ise kireç ve kurşun, bakır gibi ağır metalleri filtreyerek sıcak tüketim de suyun daha berrak olmasını sağlıyor.

Brtia sürahi nasıl kullanılır?

Çeşme suyunu sürahiye dolduruyorsunuz ve sonrası sürahi 2 litre kadar suyu 5 dakika bir zaman da süzüyor. Üzerine çeşme suyu ilave ederek filtre ömrünü tamamlayana kadar kullanabiliyorsunuz.

Filtre değişim zamanını ise suyun tadından anlayabileceğiniz gibi sürahi üzerin de bulunan göstergeden de takip edebiliyorsunuz.

Ürün satışı şu an da migroslar da mevcut daha yakından görmek için ve satın almak için bu linki tıklayabilirsiniz.

Geri