Bu belirtilere göre Hamilemiyim?

Kizim.caniim

Yeni Üye
Üye
Bu belirtilere göre Hamilemiyim?
Merhabalar 2 yas 4 ayliq bir kizim var.Dogdugundan bu yana hep korundum simdi esimle bebek istediyimiz icin bu aydan korunmamaya karar verdik son adet tarihim 30eylul adetin 12,14,16 gunleri iliskide oldum ve simdi adetime cok az kaldi ve normalda gun icinde 2,3 defa idrara cikarken 1saatde bir idrar yapiyorum sabahlari idrarim olmazken sabahlari wce kosuyorum resmen soguk alginligi oldugunda cok az az acitan idrar olurdu oylede diyil baya fazla oluyor ve her geldiyinde sanki iceriden bisey basinc yapiyor gibi 1 hafta onceden goguslerim fazla agrimaya basladi normalde birazcik hassaslasirdi simdi fazla agirlik hiss ediyorum ve cok hassas cok halsizim uykum geliyor surekli belim agriyor birde durmadan basim agriyor bugun sabahtan mide bulantisida hiss etmeye basladim ani hareketlerde karnimin altina kucuk agrilar giriyor amma istahim yerinde hersey yiyorum sadece biraz bulantim var.Ya bilemiyirorum korunmadigim icin psikolojikmi oldu ne tamam bunlar adet belirtisi diyorum peki sik idrara cikmakta ne en son kizima gebeliyimi ogrendiyimde sik idrara cikiyordum.Bugun test etmek istiyorum sizce yapmalimiyim lutfen yardimci olun birde bir kac gundur fazla ruya gormeye basladim her gece ruya goruyorum ve hafizamda cok iyi kaliyir genelde hic ruya goren biride deyilim yardimci olursaniz sevinirim

Merhaba, benzer sorularda şunu hep belirtiyoruz , belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Belirtiler başka koşullardan kaynaklanabilir, psikolojik olabilir, belli durumlar belirtileri tetikleyebilir. Tabi durum gebelik kaynaklı da olabilir.. Havalar soğumaya başladı sık sık idrara çıkmanız bundan dolayı olabilir. Döneminizde gecikme olursa yada döneminize 1-2 gün kala gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

Merhaba, benzer sorularda şunu hep belirtiyoruz , belirtilerden yola çıkarak gebelik teşhisi yapılmaz. Belirtiler başka koşullardan kaynaklanabilir, psikolojik olabilir, belli durumlar belirtileri tetikleyebilir. Tabi durum gebelik kaynaklı da olabilir.. Havalar soğumaya başladı sık sık idrara çıkmanız bundan dolayı olabilir. Döneminizde gecikme olursa yada döneminize 1-2 gün kala gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..
Cok tesekkurler cevabiniz icin 30ekim adet gunum bugun bir test yapsam eger hamilelik varsa sonuc verirmi sizce?

Geri