Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.
Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır.
Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır.

Ben uzunca bir süre diyet yapmak , kendi kafamdam listeler oluşturmak , yememek , yediğimi çıkarmak , internetten listeler bulmak ile ömrümü geçirdim.

Son üç senedir ise ; bunun ilk bir yılı bahsettiğim diyetle geçti , sonrasında koruma programı ile 98 kilodan 62 kg ya düştüm ve son iki yıldır iki aşağıya bir yukarıya bu kilo koruyorum.

Evet yaklaşık 9 ayda 36 kilo verdim , sonrasında da bu kiloyu korudum.
İsterseniz sizlerle diyet grubu oluşturabilir ; uzun ve kiloya göre değişen ve kaçamakları kişilere göre fark arz eden bu diyeti bu sayfadan paylaşabilir ve ömrünüzden sadece 8-9 ay vererek sizi aynalardan küstüren kilolarınıza veda etmeniz için yol arkadaşlığı yapabilirim.

Ausencia

Üye
Üye
canım nasıl bir diyet yaptın ben göremiyorum yazabilirmisin
canım anlatabilir misin acabaa
Diyet listemin ilk hali şu şekildeydi:

SABAH1 FİNCAN ŞEKERSİZ YEŞİL ÇAY
3 DİLİM KEPEK EKMEK
YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR
SINIRSIZ SALATALIK
3-5 ADET ZEYTİN
2 ADET CEVİZ İÇİ

ARA ÖĞÜN

1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
1 PORSİYON MEYVE

ÖĞLE
1 KASE YAĞSIZ ÇORBA
4 KAŞIK SEBZE YEMEĞİ
1 PORSİYON HAŞLANMIŞ TAVUK YA DA BALIK
4 KAŞIK YAĞSIZ YOĞURT
SINIRSIZ YEŞİL SALATA
2 DİLİM KEPEK EKMEK

ARA ÖĞÜN
1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
1 PORSİYON MEYVE
AKŞAM
ÖĞLE YEMEĞİNİN AYNISI.
BEYAZ ET YERİNE YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR

ARA ÖĞÜN
1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
2-3 ADET BİSKÜVİ YA DA GALETA

Yaklaşık olarak 75 kiloya kadar bu şekilde devam etti listem , daha sonra ekmek sayısı azaldı ve ara öğünde bir kase sütlü tatlı eklendi.

Tabii her diyetin vazgeçilmezi bol su.
Yapmak isteyen varsa yardımcı olurum , sorularınızı yanıtlarım.

A

ARZU TUFAN

Forum Okuru
Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır.
Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır.

Ben uzunca bir süre diyet yapmak , kendi kafamdam listeler oluşturmak , yememek , yediğimi çıkarmak , internetten listeler bulmak ile ömrümü geçirdim.

Son üç senedir ise ; bunun ilk bir yılı bahsettiğim diyetle geçti , sonrasında koruma programı ile 98 kilodan 62 kg ya düştüm ve son iki yıldır iki aşağıya bir yukarıya bu kilo koruyorum.

Evet yaklaşık 9 ayda 36 kilo verdim , sonrasında da bu kiloyu korudum.
İsterseniz sizlerle diyet grubu oluşturabilir ; uzun ve kiloya göre değişen ve kaçamakları kişilere göre fark arz eden bu diyeti bu sayfadan paylaşabilir ve ömrünüzden sadece 8-9 ay vererek sizi aynalardan küstüren kilolarınıza veda etmeniz için yol arkadaşlığı yapabilirim.