Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Ausencia

Üye
Üye
Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.
Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır.
Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır.

Ben uzunca bir süre diyet yapmak , kendi kafamdam listeler oluşturmak , yememek , yediğimi çıkarmak , internetten listeler bulmak ile ömrümü geçirdim.

Son üç senedir ise ; bunun ilk bir yılı bahsettiğim diyetle geçti , sonrasında koruma programı ile 98 kilodan 62 kg ya düştüm ve son iki yıldır iki aşağıya bir yukarıya bu kilo koruyorum.

Evet yaklaşık 9 ayda 36 kilo verdim , sonrasında da bu kiloyu korudum.
İsterseniz sizlerle diyet grubu oluşturabilir ; uzun ve kiloya göre değişen ve kaçamakları kişilere göre fark arz eden bu diyeti bu sayfadan paylaşabilir ve ömrünüzden sadece 8-9 ay vererek sizi aynalardan küstüren kilolarınıza veda etmeniz için yol arkadaşlığı yapabilirim.

canım nasıl bir diyet yaptın ben göremiyorum yazabilirmisin

canım anlatabilir misin acabaa

Diyet listemin ilk hali şu şekildeydi:

SABAH1 FİNCAN ŞEKERSİZ YEŞİL ÇAY
3 DİLİM KEPEK EKMEK
YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR
SINIRSIZ SALATALIK
3-5 ADET ZEYTİN
2 ADET CEVİZ İÇİ

ARA ÖĞÜN

1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
1 PORSİYON MEYVE

ÖĞLE
1 KASE YAĞSIZ ÇORBA
4 KAŞIK SEBZE YEMEĞİ
1 PORSİYON HAŞLANMIŞ TAVUK YA DA BALIK
4 KAŞIK YAĞSIZ YOĞURT
SINIRSIZ YEŞİL SALATA
2 DİLİM KEPEK EKMEK

ARA ÖĞÜN
1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
1 PORSİYON MEYVE
AKŞAM
ÖĞLE YEMEĞİNİN AYNISI.
BEYAZ ET YERİNE YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR

ARA ÖĞÜN
1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
2-3 ADET BİSKÜVİ YA DA GALETA

Yaklaşık olarak 75 kiloya kadar bu şekilde devam etti listem , daha sonra ekmek sayısı azaldı ve ara öğünde bir kase sütlü tatlı eklendi.

Tabii her diyetin vazgeçilmezi bol su.
Yapmak isteyen varsa yardımcı olurum , sorularınızı yanıtlarım.

Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır.
Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır.

Ben uzunca bir süre diyet yapmak , kendi kafamdam listeler oluşturmak , yememek , yediğimi çıkarmak , internetten listeler bulmak ile ömrümü geçirdim.

Son üç senedir ise ; bunun ilk bir yılı bahsettiğim diyetle geçti , sonrasında koruma programı ile 98 kilodan 62 kg ya düştüm ve son iki yıldır iki aşağıya bir yukarıya bu kilo koruyorum.

Evet yaklaşık 9 ayda 36 kilo verdim , sonrasında da bu kiloyu korudum.
İsterseniz sizlerle diyet grubu oluşturabilir ; uzun ve kiloya göre değişen ve kaçamakları kişilere göre fark arz eden bu diyeti bu sayfadan paylaşabilir ve ömrünüzden sadece 8-9 ay vererek sizi aynalardan küstüren kilolarınıza veda etmeniz için yol arkadaşlığı yapabilirim.

Geri