buda benim hamilelik hatıram...

Cevap: buda benim hamilelik hatıram...

İsmiyle yaşasın güzel ömürlü ve annesine babasına hayırlı evlat olsun inşallah :)

canım ..çok guzel bı ısmmı war..adıyla yaşasın..çok guzel bı paylaşım canım teşekkurler..

Bence cok hayirli ve güzel bir rüya görmüssün,hayirli evlat olacak bebisin.Allah anali-babali büyütsün.Sansi da bahti da güzel olsun.

na kadar güzel ne mutlu sana rabbim evladının adına layık yaşamasını nasip etsin sağlıklı mutlu ve başarılı bir hayat geçirsin sizlerle birlikte...

:d040:hepinize sonsuz teşekkürler iyiki varsınız ve ebn iyiki tanımışım sizi çok sağolunnnn...:u020:

canım benim çok sevindim ne güzel anne kız berabersiniz...allah sizede hayırlı evlatlar nasip etsin...teşekkürler hepinize....

canım anne kız beraber değiliz ama yüreklerimiz beraber ....inşallah hiç ayrıimazsın yavrundan ...Allah hayırlı sağlıklı geleceği parlak bir evlat eylesin bitanem

Allah sizlere bağışlasın sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür geçirsin...

canım anne kız beraber değiliz ama yüreklerimiz beraber ....inşallah hiç ayrıimazsın yavrundan ...Allah hayırlı sağlıklı geleceği parlak bir evlat eylesin bitanem

yha ayrı olmanıza üzüldüm allah en kısa zamanda kavuşmayı nasip etsin...ayrıca ettiğin dua için teşşkürler allah cümlemize böyle evlatlar nasip etsin annem sağol ii ki varsın...

Geri