Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

ben ne yapacağım kararımı bir gun önceden vermeye çalışırım bu gunde öyle oldu lahanalarımı haşladım dolaba koydum içimide hazırladım sadeec bulgur ve pirinci yarın koyucam lahana sarması yanında yeşilmercimekli erişte çorbası yanına adıyaman usulu sosolu tavık yanınada hem lahana hem patlıcan salatası daha ne olsun gı lilililili yetter anam lilili misafir var yav başka bişide yapsam he bide pşilav bide bi börek yapıverdinmi yeter uleynnnnnnnnnnnnnnnnn :D:D:d.d

kız misafir vardı o gunusu anam napalım yav :D:D ben yemiom tadına bakıom lilili:D:D:Dhahaha

ayyy yarın ne yapacagım ben şimdii...offf ::(((( zaten yeni başladım yemek yapmaya:mery: bu sene bana kolay birşeyler önerir misiniz :ehi:

ne yemek yapsam

vallah arkadaşlar artık bende bekar vede yaşıyorumm ve abilerim bana yemek kpnusunda yardım etmiyor ve şuan kara kara düşünüyorum ne yapsam diye ama bir türlü aklıma gelmiyor kzıartma olmaz makarna olmaz ne yapsam diye şaştımmmmm

ben hala karar veremedim yaaa offf bu yemek sorunu beni öldürüyor ıspanak yaparım babamız yer oğlum yemez pilav yaparım oğlum yer babamız yemez ben herşeyi yerim ama babamızın yediğini oğlum yemiyor oğlumun yediğini babamız yemiyorrr offf hergün sıkıntı oluyor buda bana .......:(

off offf bi kadin omru ne pisirsem diye gecermi ya offff sebzeli sicacik bi bulgur pilavi yapayim diyorum bide salata ama baska yanina ne yhapsam pratik bi tatli ne olabilir accaba yardim edin kizlar fikirleriniz varmi

hmmm bende bugün kabak yapayim barimmm yaninada pilav ve salata yeterli olur heralde :(( canimda tursu cekiyor ama :((

Geri