Bugün öğretmenler günü

bizim burada (almanyada) ögretmenlerden genelde nefret edilir, ve ögretmenler günü diye birsey yok.
zaten ögretmenlerde genelde kötü davraniyorlar cocuklara... cocuklar cok saygisiz olduklari icin.

Ama buradan tüm Türkiyedeki ögretmenlerin ögretmenler gününü kutluyorum

İlk okul öğretmenim Kamuran Temel'in öğretmenler gününü ve tüm Öğretmenlerin bu güzel gününü kutluyorum. Napim aklıma ilk o öğretmenim geldi :) Birde sağ ise allah ömürler versin ölmüş ise rahmet eylesin Sedat Kinaş Öğretmenimin öğretmenler gününü kutluyorum.

Bende, başta kendi öğretmenlerim olmak üzere tüm öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutluyorum.

Ben kendi öğretmenlerime, öğretmenler gününde çiçek alır ve bir öğrencinin öğretmenine alabileceği, ayrıca öğretmenine yakıştırdığ uygun gördüğü çeşitli hediyeler alırdım :) Ama çiçek mutlaka olurdu, hediyenin yanında :D

evet burdan bütün ögretmenlerin ögretmenler günü kutlu olsun....

tabiki klasik olarak kalem yada cicek :D:D

Ben,7.sınıftayken aşık olduğum,hala daha unutamadığım yakışıklı fen öğretmenimi tam 2 seneden beri görmüyorum.Onu çooooookkk özledim!!!Öğretmenler gününüz kutlu olsun hocam! <3 <3 <3
Öğretmenim canım benim canım benim
Seni ben pek çok pek çok severim
:) :) :) Seni Hala Çok seviyom M.Ç

Bu konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi öğrenmek isterseniz, Eski Okul Anıları bölümündeki ''Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım''konusunu okuyabilirsiniz!!!

I LOVE YOU-ICH LİEBE DU-SENİ SEVİYORUM

cocuklar cok saygisiz olduklari icin.
omsh.gif

Geri