Burası da benim günlüğüm

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Burası da benim günlüğüm
Selamlar olsun meleklerim.Kendime günlük açmaya karar verdim. Ara ara yaşadıklarımı buraya dökmeyi düşünüyorum. Günlüğümün sayfalarında yer almak isterseniz buyrun karalamaya :D

Bugün çok hasta ve yorgunum . Dün bir nikaha katıldık ardından denize nazır bir restorana yemeğe gittik. Yemekten sonra arkadaşlarla sigara içmek için dışarı çıktı. Oyy deniz havası beni fena çarptı. Burnum akıyor başım çatlıyor. Akşama da misafirim var ne ikram edeceğim bilmiyorum. Fikirleriniz varsa alabilirim.

Topiğin hayırlı olsun cadım ve çok geçmiş olsun. Grip çabuk çabuk geçmez doktora gitsen iyi olur. Akşam için fazla kendini kasma . Misafir umduğunu değil bulduğunu yesin :) Dışardan bir şeyler tedarik etmeye çalış. Kuru tuzlu pasta ve şekerli kurabiye yada sadece tatlı alabilirsin. Hastasın aslın da misafirini erteleyebilirsinde.

Benim sevimli meleğim hastamı olmuş gelmiş geçmiş olsun canım. Topiğinde hayırlı olsun . Misafir için bende melis gibi öneride bulunacağım. Dışarıdan bir şeyler al kendini yorma derim. Bende de biraz kırıklık var gibi malum havalar bir soğuk bir sıcak dikkat etmek gerekiyor. Benimde yarın gündüz misafirim olacak . Şimdiden evi temizledim. Sabah erkende pasta börek yapımına girişeceğim. Kolay gelsin bize :kiss:

Sağolun kızlar iyisimi pastahaneden sipariş vereyim. Bir tatlı bir tuzlu yeter. Zaten çerez meyve ikramıda olacak. Valla evi falan hiç temizlemedim sadece üstten toparladım hiç halim yok. Şimdi ıhlamur demleyip içeceğim inşallah iyi gelir. Görüşmek üzere canlar :kiss:

Misafirin geldimi ? Seni bugün daha iyi gördüm. Benim gündüz misafirleri akşama geliyor .Program değişti. Kurabiye ve börek yaptım. Şimdi markete gideceğim meyve falan alacağım. Hazırlıklarım tamam . Bir misafiri ağırlamak kaldı. Şu uykumda bir açılsaydı iyiydi ayakta uyuyorum resmen.

Hamaratsın vesselam. Maşallah . Hangi kurabiyeyi yaptın ? Yine tahinlimi yoksa ? Tahinli kurabiyenin tarifini verecektin. Bir ara buraya yazda bende yapayım

Selam hatunlar misafiri zar zor ağırladım . Felaket üşütmüşüm düden şelalesi gibi burnum akıyor :D Bugün sosyete pazarı var akşama doğru oraya gideceğim. İhtiyacım olan bir kaç şey var. Erkek kardeşimin doğum günü yaklaşıyor ona doğal taşlardan yapılmış tespih kolye bileklik alacağım. Ametis taşından. Birde deri bir çanta almıştım fermuarı bozuldu onu tadilattan geçireceğim.

Çabucak geçsin cadım. Ben de biraz dışarı çıktım. Yürüş yaptım bir kaç öteberi aldım. Akşam yemeği için birazdan kolları sıvayacam. İstiridye mantarı ve etli sebzeli güveç yapacağım. Önce bir bardak çay keyfisi yapayım. İnstagram da bizim diğer sitenin hesabını gördüm takip ediyorum. Sende gelsene . @annelernediyor güzel paylaşımlar var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende diğer sitemiz olan annelernediyor u instagramdan takip ediyorum . Güzel paylaşımlar var . İstiridye mantarına bayılırım . Böyle tavuklu bol acılı tere yağlı harika oluyor. Benim menümde bugün ot vardı :) Eşim dışarda yemeğini yiyince kendime ıspanak, hardal ve ebegümecinden müthiş bir yemek yaptım.Turşu ve yoğurtla yedim. Yarın ne pişirsem diye şimdiden kara kara düşünüyorum . Fikriniz olursa yazın kızlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamın biri annelernediyor dan şöyle bir mesaj atmış . Anneler ne diyor ? Anlamak isteyene çok şey diyor dedim hahahaha . Habire ordan mesaj atıyorlar naber nasılsın günün nasıl gidiyor? Dersin belki kırk yıllık ahbabız :D Kulpuna çaktıklarım . Hayatta kadın olmak zor vesselam . Sosyal medyada birden fazla beğeni yapınmı hemen DM atıyorlar . Neyse bugün ultra mega süperim . Biraz kuranı kerim okudum evi toparladım şimdide mutafağa geçeceğim. Dolabı bir yoklim . Bu gün ne pişirsem acabaa ? Malzemelerden bir şeyler üretmem lazım

Geri