Burası da benim günlüğüm

Güzel bir pazartesi gününden merhabalar kızlar. Demin doktora gittim uyku hapım bitmişti yazdırdım. Raporum doluyormuş. İlacın bitimine 15 gün kala yeniden rapor çıkaracağız. Uyku hapın Cedrina 100 mg eskisi gibi etkisini göstermiyor. Sanırım başka uyku hapına ihtiyacım var. Eskiden remeron kullanıyordum ondan çok memnundum ama bağımlılık yaptı bir çok yan etkisi de oldu . Raporu yenileyince doktora ilacın etki etmediğini söyleyeceğim. Muhtemelen farklı ilaç yazacaktır.

bende de uyku sorunu var canım ya. Saatlerce yatakta debellenip duruyorum. Çok düşünüyoruz o yüzden heralde . Ben yatağa girer girmez önce dualarımı okuyorum sonra yarın ne pişirsem yarın ne yapsam gibi planlar yapıyorum. E haliyle uykumda kaçmış oluyor. Uyku kaçınca kendimi buz dolabının önünde buluyorum :D Bir şeyler yiyip sigara içiyorum sonra tekrar yatağa öyle böyle derken saat 3 oluyor ve sonunda uyumuş oluyorum. Öyle görünüyorki benimde uyku hapı kullanmam gerek.

Uyku problemi günümüzde bir çok insanda yaygın olarak görülüyor. Ve bir çok insan uykusuzluk için ilaç kullanıyor. Genelde beyni aktif ve zeki olanlarda uykusuzluk görülüyor. Yada strese dayalı da olabiliyor. Melisa ve papatya çayının uyku yaptığını duymuştum. Birde uyumadan önce muz yemeyi deneyin kızlar uykusuzluğa iyi geliyor . Ayrıca uyuduğunuz odayı uzun süre havalandırın. Oksijen az olduğu zaman da uykusuzluk baş gösterebilir.

Kızlar merhaba gününüz güzel geçsin. Size bir şey danışacağım. Eşim doğum günümde siklamen çiçeği almıştı. Çiçek geleli bir kaç gün oldu her iki çiçeğimde solmaya başladı . Bu çiçeğin bakımı ile ilgili bilginiz varsa tavsiyelerde bulunabilirmisiniz.

güzel topik olmuş hayırlı olsun ben bugün her zamanki gibi ev işleri falan kızım anasınıfına gidiyor onu okula bıraktım gitmişken diğer çocuklarını getiren bazı velilerle okulun karşısındaki kafede oturup türk kahvesi içip sohbet ettik bugün canım epey sıkkındı sevgililer günüydü ama ben tektim çünkü eşim şehir dışına bir iş için gitmişti anca görüntülü görüşebildik gerçi olsaydıda kızı bırakacak kimsem olmadığı için evde bir kutlama yapardık hahaha

bugün evde sıkıntıdan otururken yakınımızda bulunan forum magazasına gitmeye karar verdim alışveriş modumda olmasamda mağazaları gezip vakit öldürmekte keyifliydi havada yağmurluydu sonra erkek arkadaşımla telleştik oda geldi orada bulunan bir kafede oturduk bu arada gelirkende süprizini getirmeyi unutmamış elinde çiçekler ve benim çok sevdiğim bir parfümü alıp gelmiş:D:D sıkıntıyla başlayan günüm güzel bir şekilde geçti

güzel topik olmuş hayırlı olsun ben bugün her zamanki gibi ev işleri falan kızım anasınıfına gidiyor onu okula bıraktım gitmişken diğer çocuklarını getiren bazı velilerle okulun karşısındaki kafede oturup türk kahvesi içip sohbet ettik bugün canım epey sıkkındı sevgililer günüydü ama ben tektim çünkü eşim şehir dışına bir iş için gitmişti anca görüntülü görüşebildik gerçi olsaydıda kızı bırakacak kimsem olmadığı için evde bir kutlama yapardık hahaha

Sağol canım benim :) Ya benim kocişte dışarıdaydı ama sevgililer gününe bir kaç gün kala bana ayıcık ve beyaz orkide almıştı. Keşke yakın olsaydık ne güzel birlikte vakit geçirirdik canım .

bugün evde sıkıntıdan otururken yakınımızda bulunan forum magazasına gitmeye karar verdim alışveriş modumda olmasamda mağazaları gezip vakit öldürmekte keyifliydi havada yağmurluydu sonra erkek arkadaşımla telleştik oda geldi orada bulunan bir kafede oturduk bu arada gelirkende süprizini getirmeyi unutmamış elinde çiçekler ve benim çok sevdiğim bir parfümü alıp gelmiş:D:D sıkıntıyla başlayan günüm güzel bir şekilde geçti

Vayyy vayy vayy kız sen ne zaman evlenion ikoncan günün ne kadar güzel geçmiş vallahi imrendim :D

Geri