Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı
Herkesin köşesi var benimde olsun istedim...
ikimizin dünyasını yansıtan bir köşe olsun istedim...
Aşkımve ben ....
Herkesi bu güzel dünyamıza beklerim...
Ben seninle her şeyim.
Deliyim, çılgınım,...

Ve aşığım Aşkın yazılması değil yaşanması taraftarıyım biliyorsun.
Ama bazen söyleyemediğimiz, söylemek istesekte uygun sözcükleri bulamadığımız anlar vardır.
Şuan olduğu gibi...
Kendimi şanslı insanlardan sayıyorum.
Sevdiğim ve sevildiğim için. Sevdiğimi bildiğin ve sevildiğimi bildiğim için. ÜMİT YAŞAR OĞUZCAN'ın da dediği gibi "Sevmek yaratmak; sevilmekse yaratılmaktır." O halde sevgimizle birlikte yaratılıyor ve yaratıyoruz.
Şu ana kadar bunun sürekli olması için elimizden geleni yaptık. Bundan sonrası için bana düşeni yapacağım. Hatırlıyor musun?
Birgün bana seni ne kadar sevdiğimi sormuştun.
Kaçmak istemiştim
Cevap alamadığında ne kadar üzüldüğünü biliyorum.
Cevap veremezdim.
Dosttuk ve ben dostum dediğim kişiye aşık olmuştum Aşkın büyüklüğü yoktur.
Dünyalar kadar dememi isterdin biliyorum.
Ama ben dünyanın ne kadar büyük olabileceğini bilmiyor ve bilmediğim için sevgimle kıyaslıyamıyordum sadece...
Senin uğruna vazgeçmeyeceğim şey yok.
Gururum hariç.
Yaşadığımız dünyayı değil ama beraber kurduğumuz ve sadece ikimizin yaşadığı dünyanın ne kadar büyük olduğunu biliyorum.
İkimizin dünyası diyorum.
Ama birgün bu dünyada yalnız kalırsam, bil ki bu yine ikimizin dünyası olarak kalacak ve hiç kimse senin yerini dolduramicak söz canısı.
Yine sana olan sevgimle bu dünyayı ayakta tutacak ve tüm gücümle sevgini yaşatacağım.
Çünkü sana olan sevgim sonsuz Alp'im benim....
Seni çok seviyorum, sevilmesi güzel kocişim benim...
GüL & aLp
A3682622-123-1.gif

Cevap: Burasıda iKiMiZiN dünyası- AuSSie&AşKı

ne kadar güzel bir dünyan var imrendim dogrusu Allah daim etsin mutlulugunuzu inşallah bir ömür bu dünyada da öbür dünyada da yani her iki alemde mutlu olursunuz inşallahhhhh............

www_resimcity_com_ask_resimleri_3%5B6%5D.jpg

Güzel dileklerin için çok ama çook teşekkür ederim canım... Allah hepimizin gönlüne göre versin :)

057ix7.jpg

Bir ustayım ben.
Bir duvarı hatasız ören, bir ağacı nakış nakış işleyen, bir makineye hükmeden.
Çünkü aşığım sana...
Bir öğrenciyim ben.

Sürekli çalışıyorum dersimi.
Ev ödevlerimi aksatmıyorum.
Başarıyı yakalamak için uğraşıyorum.
Çünkü aşığım sana.
Bir çocuğum ben.

Oyunlarla büyüyen.
Canı acıdı mı ağlayan, Keyiflendikçe gülen.
Zayıfım çoğu zaman belki de aciz...
Çünkü aşığım sana...

Bir suçluyum ben. Hep yakalanma tedirginliği içimde bir kaçışın koynunda savrulup duruyorum nereye gittiğimi bilmeden.

Çünkü aşığım sana...
Bir yolcuyum ben.

Menzili olmayan yollarda arayış içindeyim.
Nereye gidersen peşindeyim.
Kilometreler yoldaşım.
Çünkü aşığım sana...
Bir hastayım ben.

İyileşmek gelmiyor içimden.
Seni ilaç belledim; ama bitmeyesin diye öyle azar azar alıyorum ki, kalkamıyorum ayağa...
Çünkü aşığım sana...
Bir ateşim ben.

Alev alev sarıyorum etrafımı.
Sen canlandırıyorsun beni.
Tonlarca su dökseler üzerime bir küçücük korum bile sönmez. Çünkü aşığım sana...
Bir besteyim ben. En güzel senfonileri besteliyorum.

Aşkın notalarından ezgileri yoğuruyorum.
Sensin şarkılarımın kaynağı,.
Çünkü aşığım sana...
Bir fidanım ben.

Sen suladıkça yeşeriyorum.
Su vermeye gelmesen solacağım biliyorum.
Ama gelirsin, soldurmazsın beni.
Çünkü aşıksın bana...
Bir pencereyim ben.

Açtıkça kanatlarımı senin ışığın giriyor evimden içeri. Gözlerimi kamaştırıyorsun; ama, ben bundan hiç yakınmıyorum.
Çünkü aşığım sana...
Bir kapıyım ben. Ama hüzün ve acıya geçit yok bu kapıdan. Zaten hiç yakışmaz ki sana bunlar.

Sadece senin geçmene izin var seninle birlikte aşka da...
Çünkü aşığım sana...
Bir ülkeyim ben.

Bağımsızlığımı seninle kazandım.
Topraklarımda aşk hüküm sürüyor, sen dolaşıyorsun. Bayrağım seninle dalgalanıyor.
Çünkü aşığım sana....
Bir bahçeyim ben...

Uzun yollardan sonra girilen bir bahçe.
Herkesin konukluğu kısa sürdü bu bahçede; ama sen gitme. Çünkü aşığım, sana...
Bir mektubum ben.

En güzel sözcüklerin okunduğu adresi belli..
Sahibinin elinde daha da güzelleşen.
Sen okumalısın beni.
Çünkü aşığım sana...
Bir deli maviyim ben.

Sevdikçe mavileşiyorum seni de. şimdi maviyi yaşama zamanıdır, şimdi aşkı yaşama zamanıdır.
Haydi GeL Benimle...
çünkü Asigim Sana.......

GüL&aLp

Sen okunmamis Siirim gibisin
Yazdigim hic bir Misra Seni anlatamiyor
Anlatmaya yetmiyor

Anlatamadigimsin Sen ..

Sen bende öyle Bütünlesdinki
her animda Sen varsin ..
Kokan Hasretin Özleminin yarattigi O Dünyam
Senin Hayalinle yasiyor ..
Görüyorsun ya Sevdigim
beni yasatmaya Senin Hayalin bile yetiyor ..

Bütün bunlar Eksk Cümleler
Seni Anlatabilecek Ne Kagit Var Nede Kalem ..
Daha öncede söyledigim gibi ;
Sen Anlatamadigimsin Bitanem ..

Icimden Sana sarilabilmek
Ellerin ellerimde kaybolup gitmek geliyor Yüregine ..
Alnina konduracagim bir Buseyi Kaldirabilirmi Kalbim ?!
Tasiyabilirmi bunca Yükü ?!
Olsun istedigi yerde dursun
az bile Senin ugruna ..

Ben kendimi Sana Adami$im
Bu Yolun sonunda ölümde olsa varim ..
Sen o tertemiz Kalbinin
Sevgi dolu Yüregini bana acip
Daha önce yasamadigim
Tatmadigim bunca güzel Duygu ve Hislerin yaninda az bile kaliyor Sevdigim ..

Ne kadar dolup Ta$sada Sana olan Sevdam
Caresizligimin Ispatidir bu Gözyaslarim ..

Sevdigim suan tek Istegim
sana olan Hislerimi bu Kagida yazabilmek
galiba bu Imkânsiz yazamiyorum ..

Dedigim gibi;
Bütün bunlar Eksik Cümleler
Seni Anlatabilecek Ne Kagit Var Nede Kalem ..

Sen Anlatamadigimsin Bitanem!

ask0jn.jpg

Hayalcim çok teşekkürler... Dünyamıza verilen en güzel hediyelerden biri canım...
:)
İyiki varsınız meleklerim....

Ve ben çok sevdim ikimizi...

Ilık bahar yağmurları gibi geldin yüreğime.. Hem müjde getirdin kuşlarla bana umut dolu hem ısıttın hem bereket verdin damla damla içime.. Hücremde hapsettiğim soğuk ranzalardan aldın ve kendi yüreğine koydun yüreğimi..

Parmaklıklar ardından dünyaya bakan ve gördükleri kadarıyla yetinen 'ben'i eşsiz manzaralarla buluşturan sendin. Aşktı, sevdaydı, umuttu, gelecekti, güneşti gördüğüm manzara.. Renk renk gökkuşağı derlermiş adına, yağmurlardan fırtınalardan sonra görünürmüş.. Benim yedi rengim sendin.. Her renginde farklı duygular tattığım..

Bir rüya öyle uzun öyle kasvetli her gece her gün uyanmak için dua ettiğim.. Açıp gözlerimi aynı yerde bulup da kendimi yine kapayıp ne olur açtığımda bitmiş olsun dediğim zamanlar.. Yine ve son kez açtım gözlerimi sen vardın.. 'Kimsin' dedim 'senim' dedin.. 'seninim'.. 'Yarımsın şimdi tam olduk' dedin bir tünelden geçtik ve dağlar ardımızda kaldı sanki.. Her gece her gün kendimi düşerken gördüğüm uçurumlar geride kaldı seninle..

Meğer hep yanımdaymışsın hep bendeymişsin içimde ama korkmuşum meğer seni görmeye karanlığa alışan gözlerin kamaşmasından korktuğu gibi yüreğimde korkmuş senden ve gizlemiş seni benden.. İtmiş en derinlere çıktın işte başardın.. başardık..

Şimdi mutluysak eğer ve gülümsüyorsak her güne ve aldırmıyorsak geçen saatlere kötülükler, uçurumlar, soğuk geceler ve yalnız günler geride kaldıysa ve kattıysak yüreğimizi yüreğimize, aynı anda nefes alıp veriyorsak, gözlerimiz yalansa günahsa başkasına, bu bizim eserimiz.. Haklı çıktı bak iç sesimiz.. Sen 'ben'im ben 'sen'sin. İkimiz bir'iz. ve ben çok sevdim ikimizi..

Hoşgeldin Yar Yüreğime

Baharın habercisiydi bana gelişin. Ne güzeldi yine seninle doğmak. Senin olmak. Seninle olmak. Tam kapatmışken kapılarımı aşka sen giriverdin hayatıma. Sevemedim senden sonra kimseyi, sevemedim... Seni unutmadim, unutamadim... Kalbime yine hoşgeldin yar. . .
Şimdilerde yeniden doğmuş gibiyim. Daha sıkı sarılmışım hayata. Hayat seninle ne güzel. Daha bi seviyorum artık baharı, nisan yağmurlarında ıslanmayı... Hayatıma öyle bir girdin ki söküp atamadım seni kalbimden. Öyle bir bağlanmıştım ki sana sensiz olamıyordum. Başkalarında bulamadım senin sıcaklığını. Verdiğin acılar bile zevk veriyordu bana. Bağlanmıştım, sevmiştim seni hayatımdan silip atamazdım. Ve atmadım. Hala Aşığınım. Ve hala Dünyalar kadar seviyorum seni. . .
Dünyaya birdaha gelecek olsam yine seninle olmak isterim. Kollarında ölmek Sensiz yaşamaktan daha çok huzur verir bana. Aşk diyorlar bunun adına; ama ben adını koyamıyorum. Benimkisi aşktan da öte. . .
Bir gülüşüne dünyaları feda ederim. Gözlerime her bakışın yüreğimdeki sana olan yangını bir kat daha arttırıyor. Yüreğim söz dinlemiyor artık. Sevdikçe Seviyor. Yönünü kaybetmiş bir gemi gibi limanına sığındım. Gidemem artık başka diyarlara. Yokluğunda geceler kabus gibi çöktü üstüme. Sanki odamdaki duvarlar üstüme geliyordu. Ve artık her nereye baksam hayalini görüyordum. Her gece ama her gece çaldın rüyalarımın kapılarını. Her gün doğan güneşe inat gözlerinin hayaliyle ısındımi, hayalinle avuttum kendimi. Tam son umudumu kaybedecekken sen girdin kalbime... Kalbime hoşgeldin yar. . .
Ölümlerden beterdi gidişin. Heryanımı hasretin sarmıştı. Bir başıma kalmışdım şu yalan dünyada. Ta ki sen yine çıkıverdin karşıma. Şimdilerde sendeyim. Yüreğimi yüreğine kattım. Alıp götürdün beni. Yangınlardan çıkardın beni. Bir ölünün dirilişi gibi bir mucizeydi bana gelişin. Ama geldin... Kalbime Hoşgeldin yar. . .
Herşeye inat seninim. Al beni yar. Gidelim birlikte melekler ülkesine, mavi gökyüzünün yeryüzüyle birleştiği yere... Kapatalım kapılarımızı acılara, yalanlara, sahte dostlara... Ve yelken acaLim sevgi adasına doğru birlikte... Yeter ki al götür beni buralardan. Yüreğim öyle muhtaç ki bir yudum sevgine lütfen esirgeme, çok görme şu seven yüreğime. Bir hayalein gerçekleşmesiydi bana gelişin... Bu hayal öyle bir hayaldi ki tek yaşama sebebimdi... Bu sebep ya ölümüm ya da yeniden doğuşum olacaktı; ama sen geldin yar... Kalbime hoşgeldin yar. .
Şimdi var mısın benimle bir ömür paylaşmaya? Var mısın acıları da , seviçleri de birlikte paylaşmaya?Herkese inat birbirimize sımsıkı sarılmaya var mısın ?Baharla birlikte geldin kalbime... Öyle bi hayat verdin ki şu yüreğime senin sevginle atacak daima. . .

Seni Seviyorum BeBeĞiM :)
GüL & aLp

Geri