Burçin Terzioğlu Twitter Facebook ve iletişim linkleri kısa bilgiler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Burçin Terzioğlu Twitter Facebook ve iletişim linkleri kısa bilgiler
burçin terzioğlu twitter adresi burçin terzioğlu facebook ve iletlişim bilgileri
Düne kadar Burçin dizilerde çocuk rollerine çıkardı ama şimdi bakıyorumda serpilip güzelleşip tam bir genç kız olmuş:)

Burçin Terzioğlu birçok genç kızın da hayranı olduğu saç renginden giyim tarzına kadar örnek alınan sanatçılar arasın da yer alıyor. Şu sıralar Poyral Karayel dizisin de Ayşegül karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu resimlerini sizler için paylaşıyoruz.

8a8c0866e4d70a781c0e0973dd1a91d9.JPG
9777Burcin-Terzioglu-14.JPG
14021648_1399851073364784_2256565094319826599_n.JPG
2015727161137.JPG
burcin-terzioglu-sac-rengi-numarasi.JPG
Burçin Terzioğlu 2.JPG
burçin-terzioğlu-fotogaleri-11.JPG
Poyraz-Karayel-Dizisi-Ayşegül-Burçin-Terzioğlu-Kimdir.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Poyraz Karayel dizisinin Ayşegul karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu hakkın da merak edilen saç rengi, göz rengi, doğum yılı, boyu kilosu gibi bilgileri sizler için paylaşıyorum.

Adı Soyadı: Burçin Terzioğlu
Doğum Tarihi: 9 Mart 1980
Nereli: İstanbul
Burcu: Balık
Kilosu: 49 kg
Boyu: 1.65 cm
Göz Rengi: yeşil
Saç Rengi: açık kumral
Eğitim Durumu: lise mezunu
Sevgilisi: İlker Kaleli
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/burcinterzioglu
Twitter Hesabı: https://twitter.com/terziogluburcin
Facebook Hesabı: https://www.facebook.com/burcinterzioglu

Kanal D ekranlarına gelen Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu uzun yıllardır sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Burçin Terzioğlu kimdir, nerelidir, doğum tarihi nedir, burcu nedir, sevgilisi var mıdır? gibi birtakım soruların cevabını arıyorsanız; hayatı ve hakkında biyografisi içinde bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

Burçin Terzioğlu Kısaca Hayatı

Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Balık burcu olan Burçin Terzioğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde aktör stüdyo özel sahne diksiyon eğitimi almıştır. 5 yaşında sinemada Patron Duymasın ve Çıplak Vatandaş filmlerinde rol alan Burçin Terzioğlu; 1997 yılında Ali Güven'in Yolcu adlı şarkısının klibinde de rol almıştır.

Kadın İsterse dizisinde Demet rolüyle oyunculuk yönüyle parlamaya başlayan Burçin Terzioğlu; Fırtına dizisinde Zeynep karakteriyle ilk başrolünü oynamıştır. 20 Haziran 2008 yılında Fırtına dizisinin setinde tanışmış olduğu Murat Yıldırım ile evlenen Burçin Terzioğlu 30 Haziran 2014 yılında ise boşanmıştır. Ezelde Azad Karaeski karakterini canlandıran Terzioğlu Merhamet dizisinde de Deniz karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır Çekimleri Kıbrıs'ta tamamlanmış olan Halam Geldi filminde oynayan Burçin Terzioğlu; 2015 yılından beri Poyraz Karayel dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almaktadır. Bu dizide tanışmış olduğu İlker Kaleli ile aşk yaşayan Burçin Terzioğlu 36 yaşındadır.

Burçin Terzioğlu'nun yer aldığı dizi ve sinema filmleri şunlardır; Halam Geldi, Merhamet, Poyraz Karayel, Özel, Çemberin dışında, Ey aşk Nerdesin, Fırtına, Aliye, Kadın İsterse, Taştan kalp, Melekler Adası, Kınalı Kar, Üzgünüm Leyla, Yılan Hikayesi, Güz Gülleri, Sırılsıklam, Çiçek Taksi, Menekşe koyu, Mahallenin Muhtarları, Yeniden doğmak, Fazilet, Perihan abla, Çıplak vatandaş, Patron Duymasın ve Hasretinle Yaşanmıyor dizileridir.

Burçin Terzioğlu; ayrıca YTBT yılın en iyileri ödülü en başarılı kadın dizi oyuncusu olarak ödül almıştır. Haliç Üniversitesi 2015’in en’leri ödüllerinde yılın en iyi dizi kadın oyuncusu olarak, Elele Avonn kadın ödülleri yılın en iyi kadın oyuncusu ödülünü, 5.Türk müzik yılın en’leri ödülünde en iyi kadın dizi oyuncusu ödülünü, Makinistanbul Medya sanat ve spor ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncu ödülünü kazanmıştır.

BURÇİN TERZİOĞLU SAÇ RENGİ İÇİN TIKLAYINIZ

şu kadının poyraz karayel dizisindeki saç rengine bayılıyorum ten ve göz rengine muhteşem gitmiş bence hiç değiştirmesin saç rengi kendine çok yakışmış bana yakışacağını bilsem durmam yaptırırım ama ondaki gibi durmaz bende biliyorum kızıl bakır tonlarını hiç sevmem ama burçin terzioğlunun saç renginin tonu çok güzel

Geri