Burçlara göre makyaj ve saç renkleri

Dişeps

Yeni Üye
Üye
Burçlara göre makyaj ve saç renkleri
kahverengi saç renkleri kahve tonları saç renkleri kahve tonları burcuna göre modeli ve rengi
sevgili melişler Her burcun kendine özel saç renkleri ve saç trendleri vardır..Ünlü strolog Susan Miller de size hangi tonlar yakışıcak onların tanımını yaptı..

Ateş Grubu İçin Saç Modelleri:
toprak-grubu-saclar-2761.jpg

(Koç, Aslan ve Yay)

''Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır.
Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.
Toprak Grubu İçin Saç Modelleri:

black-emo-hairstyle-9771.jpg

(Oğlak, Başak ve Boğa)
Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.
HAVA Grubu İçin Saç Modelleri:

(Kova, Terazi ve İkizler)
sari-saclar-9384.jpg

Mavi/siyah saçlar hava grubu burçlarından (Kova, Terazi ve İkizler) hanımları mükemmel bir görünüme kavuşturuyor. Kısa, sert saç kesimleri Kova, Terazi ve İkizler kadınlarını çok çekici kılıyor.

Makyajda mavi-yeşil tonlara ağırlık vermeli.
SU Grubu İçin Saç Modelleri:

(Balık, Akrep ve Yengeç)
Su burçları (Balık, Akrep ve Yengeç) saç boyamada sarı renkleri tercih etmeli. Gölge ve balyaj çok yakışır .

Aslan burcuyum ama özellıkler hıc uymuyor bana ben koyu renk saclı ve uzun saclıyım ama hernedense bana uymayan özellıkler... ama o aslan kadınıda maaşallah yanı mükemmeldi..

Belencim bende aslan burcuyum.benimde sen gibi saçlarım baya uzun ve düz orjinal saç rengim açık kestane ama farklı bişeyler düşünüyorum önce mango yaptırsam dedim şimdide siyah saçlardan hoşlanmaya başladım

''Ateş burçlarından (Koç, Aslan ve Yay) olan kadınlara, çılgın saç renkleri yakışır. En uygun saç rengi ise platin sarısı. Kahverengi ve ateş kızılı da bu grubun kadınlarına hoşluk kazandırır.
Ateş burcu kadınları makyajda en çok kahve tonlarını ve pembeyi tercih etmeli. Uzun ve dalgalı saçlar bu grubun kadınları için idealdir.

Vallahi beni anlatıyor en sevdiğim renkler bunlar :)

(Oğlak, Başak ve Boğa)
Toprak burçlarından (Oğlak, Başak ve Boğa) kadınlar, saç ve makyaj için turuncu ve kahve tonlarını ön planda bulundurmalı. Kat kesim bu gruba oldukça yakışıyor.

Kahve ve turuncu renkleri giysilerimde kullanıyorum..
Makyajda ve saçta sevmem.. :D Bana siyah saç daha çok yakışıyor.. :eco:

Pardon ama burçlarla bizim saç ve makyaj renklerimizin ne alakası var yaa bu kadar saçma olmasanızz ?!!!

Geri