Burun kemik eğriliği ve estetik ameliyatı bir arada olan varmı

liya

Üye
Üye
Burun kemik eğriliği ve estetik ameliyatı bir arada olan varmı
merhabalar benim sağ burun kemiğim de eğrilik var ve son zamanlar da beni inanılmaz rahatsız ediyor gece boyunca rahat nefes alamadığım için gündüzleri de leyla gibi geziyorum doktorum bana ameliyat olmam gerektiğini söyledi açıkcası biraz çekiniyorum çünkü kızkardeşimde aynı dertten ameliyat oldu ve çok fazla rahatlamadığını söyledi bir arkadaşım da tam aksini söylüyor çok rahatladığını sanki yeniden doğmuş gibi olduğunu söyledi yani anlıyacağınız ikilemde kaldım bu arada eğer ameliyat için karar verirsem burnuma da çok fazla belli olmayan estetik istiyorum yani olmuşken tam olsun içinizde iki ameliyatı aynı anda olan varmı yada ikisi bir arada oluyormu merak ediyorum yoksa kemik eğriliği ameliyatından sonra mı estetik yaptırsam bilemedim varsa yorumlarınızı bekliyorum ona göre karar verecem bide iyileşme süreçlerini de yazarsanız sevinirim

Merhaba, estetik burun ameliyatın da sadece burnun dış görünümü değil aynı zamanda yapısal problemleri de düzeltiliyor. Burun ameliyatı için uygun bir dönemdeyiz. 15-20 gün burun ve burun çevrenizde morluk,şişlik olacaktır. Ağrınız bir aç gün olacak. Burun estetiği düşündüğünüz için burnun şeklinin alması ve oturması da yaklaşık 6 ay sürecektir.

Geri