Buyrun asker sevdalıları şafaklarımızı yazalım.şafak kaç?

komandosunun meleği

Yeni Üye
Üye
Buyrun asker sevdalıları şafaklarımızı yazalım.şafak kaç?
asker şafak haritası şafak haritası kaç şafağım kaç asker
merhabalar ...eşim tuncelide özel harekatta komando onbaşı eşimin şafağını sayıyorum yolunu gözlüyorum.buyrun benim gibi sevdiğinin eşinin yolunu gözleyenler.şafak sayanlar şafaklarımızı yazalım dertleşelim.

benim bugünkü şafağım 55 samsuna selam olsun........:serefe:

Allah sabır versin asker yolu beklemek çok zorr
benimde nişanlım Hakkari de vatani görevini yapıyor
Allah bütün askerlerimizi kazadan beladan korusun askerlerimizi ve sevdiklerimizi bize bağışlasın
ŞAFAK - 359

biter biter sayılı gün çabuk geçiyor yeterki sabretmesini bilelim
RAbbimizden hayırlısını isteyelim
RAbbimin izniyle bu günlerde geçecek

hoşgeldiniz kızlarr..
özledim _seni canım meraba öncelikle sen 100 günü yemişsin bile maşşlah ustalığa geçtimi senin nişanlın.seninkide zor yerdeymiş canım.kazasız belasız gelsin inşallah.

elmalı kurabiyem canım başlamak bitirmenin yarısıdır gerçektende öyleymiş bende öğrendim bunu .yeterki başla zamanla bitiyo gidiyo teker teker.yeni başlamışsın ama bak genede gidiyo erimeye başlamış bileucundan.inşallah tamamen bittiği günlerde gelecek canım.seninki nerde yapıyo?

hoşgeldiniz kızlarr..

özledim _seni canım meraba öncelikle sen 100 günü yemişsin bile maşşlah ustalığa geçtimi senin nişanlın.seninkide zor yerdeymiş canım.kazasız belasız gelsin inşallah.

hoşbulduk canım,
evet yedik 100 günü hayırlısıyla 358 günüde bitireceğiz
usta birliğinde şu anda :)
gittiği yer zor ama bi giden benim nişanlım değil orada binlerce asker var gidenler bile geldi Rabbimin izniyle benim sevdiğimde gelecek buna inanıyorum
Rabbim bütün askerlerimizi korusun içinde nişanlımıda
Allahım nişanlımın geldiği günleri görmeyi nasip etsin bana...

Geri