Çağla Ve Sevdenin Günlüğü

aysil

Yeni Üye
Üye
Çağla Ve Sevdenin Günlüğü
Ben ve sevde zayıflamaya karar verdik.
Hergün burada yediğimiz içtiğimizi yazıcaz dertleşcez sorunlarımıza çözüm bulcaz.
Ve bir ayın sonunda size tartılıp kilomuzu söyliyicez.
Koçumuzda uyuz:nazar:

ya sen çok yaşa emi kilolarım için gülücem hiç aklıma gelmezdi.girdiğin topiklerdende yardım iste bize öneride bulunsunlar gerçi kilo bi çok kadının sorunu ama yerken kiloları dert etmiyoruz ancak giyinirken dank ediyoruz.

hadi gayret hatunlar , sizi her gün didik didik inceleyeceğim ona göre ,nerede ne yediniz ne içtiniz hesabını soracağım ,sakın kaçamak yapmaya çalışmayın ,gözümden kaçmaz :puhas:

ben bu diyetleri pek umursamyanlardanım ben kendime göre bi diyet hazırladım sabah uyandığımda çayı koyuyorum çaysuyum kaynayınca ondan bir su bardağı alıyorum içine ılıyınca bir yemek kalşığı sirke koyuyorum ben elma sirkesi koyuyorum.lüp içiyorum yağ yakıcı özelliği varmış deneyenlerden aldım haberi.kahvaltıda mmısır gevreği yiyorum sütle bazen peynirdende alıyorum domates salatalık doğradıysam onlardanda.arada meyve yiyorum evde ne varsa ama artık yaz ayındayız meyve bol kavun karpuz şeftali erik çilek vs.işimizi kolaylaştırıyolar öğlen allah ne verdiyse ben de ne pişirdiysem ama abartmadan yanına mutlaka sebze koyarak yiyorum.arada bazen sebze bazen meyve yiyorum akşamyemeğimi saat yediden önce yiyorum onuda mısır gevreği yiyorum benim mısır gevreğim tam tahıllı lifli içinde kuru üzüm ve meyve paçaları var doyurucu sütte devreye girince insan hiç zorlanmıyo tadıda güzel bazen çayın yanında bikaç çerezde atıştırıyorum ama abartmadan.ben beyaz ekmeği çok severim ama kilo vermek için bişeylerden fedakarlık yapmak gerekiyo.bir haftadır bunu uyguluyorum 85,700 gramdım 84 kiloya düştüm öğlen yemeğimden bir saat sonra spor yapıyorum kendi çapımda karın egzersizleri ve mezdeke oynuyom hem eğleniyom stres atıyom hem terliyorum kalori yakıyorum.yarım saatte böyle uğraşıyom.eğer yanlış bişi yapıyosam yazın yada eklencek şeyler varsa ekleyin kilo vermemize katkınız olsun.bide bol su en az 8 bardak yani ikii litre.bu diyeti yaparken kabızlık problemimde olmuyo diğer yaptığım diyetlerde oluyodu.hepimize kolay gelsin

sevde güzel bir diyet programın var ..meyve sebze ağırlıklı olması gayet ii ..ekmekle aran nasıl peki ? günde kaç dilim ekmek yiyorsun ? evde pişirdiğin yemekler neler ve ne kadar yiyorsun bunlardan ..
diyette en önemli şey diyetleri 2 haftada bir değiştirmektir..çünkü vucut o diyete alışıyor ve bir süre sonra kilo verimi duruyor..
değişik diyetleri denemek faydalı bir şey ..
ayrıca ben mesela 1,5 ayda 10 kilo vermiştim ...hafta içi işyerinde 5 gün diyet yapardım ,haftasonu evde iken serbest bırakır isteidğim şeyleri yerdim ..
bu şekilde olunca kilo daha kolay veriliyor..
çünkü sürekli diyet hline de vucut alışıyor..arada bir vucudu dumura uğratmak gerekiyor ...her diyet arasında 1-2 gün normal yenirse ertesinde vucut çok daha çabuk kilo veriyor ..

Kahvaltımı yaptım
Bir dilim kepekli ekmek.
Form çay içtim özel meyvelerle ve bitkilerle yapılıomuş ..
Şekersiz içtim tabi
Salatalık peynir domates zeytin yedim ve bitti.

4 sat sonra yicem öğle yemeğimi.
Aradada 6 tane çilek yiyicem.
Bol su içicem ..
Öğle yemeğinde ne yiyim karar veremedim..

Bu arada kilom 82.7 olmuş sbah tartıldım.

ayperi öğlen güzel yiyip akşam meyve ile geçiştirebilirsin ..
ya da öğlen az akşam az da yiyebilirsin...
ben akşam 6 diyetini yapmıştım ..
gün içinde abartmadan istediğimi yiyordum ama akşam altıdan sonra hiçbişey yemiyordum ..
bu yöntemle güzel kilo veriliyor ..bak bunu deneyebilirsin ...
öğlen istediğini ye aşırıya kaçmadan ve ekmeği abartmadan akşam altıdan sonra herşeyi kes ..
kahvaltın gayet iii ..öğlen için sebze yemeği yap genelde ..ya da salata ,ızgara tavuk balık et yiyebilirsin ...

Geri