Cam balkon kullanışlı mı faydaları neler?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Cam balkon kullanışlı mı faydaları neler?
Son yıllar da cam balkon yaptıranların sayısının hızla artması dolayısı ile cam balkon sistemleri modern ve şık tasarımları ile göz doldurmaya başladı.

Öncelikle cam balkon nerelere yapılır ona değinelim.. Eğer müstakil ev, villa yada apartman dairesin de oturuyorsanız ve cam balkon yaptırmaya müsait bir teras yada balkonunuz varsa balkonunuzun ölçüsü ve modeli ne olursa olsun cam balkon yaptırabilirsiniz. Cam balkon modelleri geçmiş yıllar da pimapen ile yapılırken şimdiler de ise pimapen gözden düşerek daha şık bir tasarım olan ve estetik bir görünüm sunan katlanır cam balkonlar daha çok trend haline geldi.

Albert_Genau_Cambalkon_2_.JPG

Cam balkonun avantajları nelerdir?

Cam balkon avantajlarından kısaca bahsetmek gerekirse, ister yaz balkonu olarak kulanabilirsiniz ister kış bahçesi haline getirebilirsiniz. Hatta günümüz de müsait olan balkonlar kapatılarak ekstra bir oda haline getiriliyor ve cam balkon sistemi ile çok kullanışlı bir hale geliyor.

Cam balkon, dışarıdaki toz ve kirin içeriye girmesine engel olur, kış ayların da birçok ev hanımının sıkıntısı olan çamaşır kurutma olayı, kapalı cam balkon da rahat bir şekil de kurutma olanağı sağlar.

katlanir_cam_balkon(5).JPG

Kapalı ve kilitli cam balkon sistemi hırsızlara karşı da emniyetli bir durum sağlar. istenildiğin de açılıp istenildiğin de kapatılma özelliği olduğu için hem yaz hem de kış ayların da çok kullanışlı bir ortam sağlar. Isı bariyerli profilleri sayesin de iyi bir yalıtım özelliğine sahiptir. Kısacası cam balkon yaptırmayı düşünüyorsanız yaptırdıktan sonra keşke daha önce yaptırsaydım diye düşüneceksiniz. Biz de evimiz de yıllardır cam balkon kullanan bir kişi olarak tecrübelerime dayanarak şunu özetleyebilirim ki inanılmaz bir kullanım olanağı sağlıyor. Dediğim gibi size ektra bir fazladan oda, yada kış bahçesinin yanısıra eğer kiler gibi bir ihtiyacınız varsa o amaçla da kullanabilirsiniz. Cam balkon fiyatları balkonun ebatlarına ve uzunluğuna göre değişirken işçilik ve malzemenin de kalitesini asla unutmayalım bunlarda ücrete etki eden faktörlerdir.

Geri