Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?
Cam balkonlar son senelerde trend balkon sistemleri arasındadır. Balkon sistemlerinde yenilik yapanlar için bu balkon sistemleri kaçınılmaz tercihler listesinde kendini gösterebilmektedir. Cam balkonlar ile hem kış zamanı hem de yaz zamanında size avantaj sağlayıcı fonksiyon özellikleri için evinizde yer açıcı olabilirsiniz. Mesela güneş ışığından korunma söz konusu ise koyu cam rengi ile yaz zamanlarında da balkonunuzda oturma keyfinizi doya doya yaşayabilirsiniz.
Kış zamanlarında da dolu, yağmur ya da kar soğuğu sizi etkilemeyecektir. Kimileri kış bahçesi yapmak yerine katlanır cam sistemlerinin yer aldığı cam balkon tipindeki uygulamalara evet derken bulur kendini. Ben de sizlerle bugün cam balkon modellerinden örnekler ve tavsiyeler konusunda bilgi alış verişinde bulunmak istiyorum. Aşağıya eklediğim resim galerimden örnekler ile başlayalım isterseniz. Ne dersiniz?

13012009-jpg.75177,Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?

Cam balkon sistemlerinde oval cam balkonlar, düz balkon cam sistemleri, oval ve l biçimindeki sistemler göze çarpmaktadır. Üst resimde yer alan l balkon camı biraz da balkonun şekline göre forma kavuşmuştur. Rengi biraz koyu olan bu cam balkon sistemi tamamen kişilerin arzularına göre ayarlanmıştır. Siz de balkon tercihinde bulunurken balkonunuzun şekline göre ve cam sistem özelliğini beğeninize göre seçebilirsiniz.


Kimileri içerisinin dışarıdan görünmeyen cam sistem özelliklerinin yer aldığı balkon uygulamalarını yaptırmaktadırlar. Böylece özel hayata daha da özel bir taraf ortaya koyabilmektedirler. Ayrıca katlanır tipte ya da sürgülü versiyonda fonksiyona sahip cam balkon uygulaması yaptırabilmek de tamamen size kalmış.

cam_balkon_7-jpg.75178,Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?


Kimi zaman bahçe kıvamına da bürünen cam balkon uygulamaları üstteki gibi şık görünümü ile de karşımıza çıkabilmektedir. Kış bahçesi yaparken böyle zemin bölümlerinde de kapalı cam balkon sitem uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Balon yerine cafe ya da restaurant bölümlerinde de bu tarz uygulama alanları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kısaca kullanım alanına göre şekil kazanabilmektedir bu uygulamalar. Tercihe göre de balkon şeklini tam manası ile kavrayabilmektedir. size göre kullanışlı model ve cam sistemini seçerek bu tarz bir uygulama yaptırmaya var mısınız?
cam-balkon-jpg.75179,Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?
cam-balkon-modelleri-jpg.75180,Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?
slide5-jpg.75181,Cam Balkon Modelleri mi Kış Bahçeleri mi?
 
Üst