Çam poleninin faydaları nelerdir ?

Bakıyorum bulur isem bu konudan sizinle paylaşıyor olacağım.
Arkadaşlar eğer isterseniz elimizde bizim fazla çıktı çam polenimiz.esimle şifa isteyene arayana gonderelim şifa olsun dedik instegram sayfası acicam ordan resimlerine bakar sipariş verebilirsiniz .ister misiniz bilemedim ona göre cvp verirseniz instegram açarım burdan yazarim sayfa ismini

Arkadaşlar eğer isterseniz elimizde bizim fazla çıktı çam polenimiz.esimle şifa isteyene arayana gonderelim şifa olsun dedik instegram sayfası acicam ordan resimlerine bakar sipariş verebilirsiniz .ister misiniz bilemedim ona göre cvp verirseniz instegram açarım burdan yazarim sayfa ismini
Merhaba; elinizde hala çam poleni var mı?

Selamlar sevgili duygu hayatım biz satmıyoruz ki cam polenini. İnternet sitelerine baktın mı bulamadın mı ?

Vallahi sevgili duygu senden sonra bende araştırdım elin gavurunun sitesinde var bizde ben de bulabilmiş değilim ne reklamını veren bi site var nede elinde olan umarım bu yazdığın kişi konuyu görür ve seninde ihtiyacını bu sayede karşılarız.

Muhtemelen çok uzun süredir siteye girmiyor ve mesajları dolmuştur sen ara ara bu konuyu takip et ben senin için araştıracağım

Bu arada hayatım sen bu ürünü ne için kullanmayı düşünüyorsun belki alternatifi vardır yardımcı olalım sana

Geri