Cam temizleme teknikleri nelerdir cam nasıl silinir?

F

Ferhaninci

Forum Okuru
Cam temizleme teknikleri nelerdir cam nasıl silinir?

Cam temizleme teknikleri melek kadınlar kulübü cam temizleme tüyoları forumda.​

Arkadaşlar cam temizleme işini hiç sevmiyorum. Cam temizleme incelikleri nedir? Böyle pırıl pırıl yapmak için ne yapmak gerekir? Sizler pencereleri temizlerken nasıl bez ve hangi deterjanı kullaniyorsunuz? Cam silme suyu sadece yeterli olur mu camları silme ve parlatmada? Cam temizleme teknikleri verecek arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Merhabalar
Temizlik gerçekten büyük maharet isteyen bir iştir. Özellikle cam temizliği de hamaratligi gösteren bir iş. Size cam temizleme ile ilgili bazı teknikler vermek istiyorum. Özellikle yağmur yağdığı zaman hele de camları daha o gün temizledi iseniz yağmur suları ile birlikte bütün emekleriniz suya düşecektir. Cam silme suyun içerisine biraz sirke koyduğunuz zaman camlarını daha temiz ve uzun süre kirlenmeyecektir. Hatta camsilin içerisini yumuşatıcıda koyanlar var yumuşatıcı gerçekten cam temizliğinde harikalar yarattığı söyleniyor. Siz de deneyip deneyimlerinizi Bu yazı altından yorumlayabilirsiniz belki öğrenmek isteyenlere bir fikir olabilir. Camları temizlemek için özel bezlerle yapın bunun mikrofiber bezler özellikle cam temizliği konusunda mükemmel sonuç çıkarıyor. Aslında yırtılmış kullanmadığınız atletler de cam silmede harika. Bazıları da gazete kağıdının çok iyi camları parlattigini ileri sürmekte denemekte fayda var hanımlar. Belki aşağıdaki konu ile de ilgilenirsiniz. "Pimapen pencere temizliği nasıl yapılır"

Geri